Červenohnědé vlasy. Jak to bude vypadat?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dory22
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 16.07.19 13:51
Červenohnědé vlasy. Jak to bude vypadat?

Děvčata, ženy help :roll:

Zítra se budu po dlouhé době zase barvit vlasy.
Koupila jsem prvně jednu barvu hnědé, ale jedna bude asi málo (mám vlasy k ramenům) a trochu sestříhané.
Dřív jsem měla do 3/4 zad a použila dvě barvy tmavě hnědé.
Tak jsem chtěla jednu dokoupit, ale stejnou už jsem bohužel nesehnala.
Tak jsem koupila bbc červenohnědou! Nebude to červené až moc? :nevim:
Mám hrůzu, že budu vypadat jak rajský protlak.
Koukala jsem na net na nějaké fotky červenohnědých vlasů, ale nic jsem nenašla.
Máte někdo takové vlasy? Nebo případně foto? :lol:

Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Dory22
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 16.07.19 13:52

Je to tahle barva. Pro představu.

ančapepča
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 16.07.19 13:55

Budeš to mít po vymytí do zrzava ale nebála bych se toho. Je to hezká slušivá barva

Dory22
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 16.07.19 13:59

@ančapepča
Jako po obarvení, nebo až se barva bude postupně vymývat? :mrgreen: Nestraš. :lol:
Kamarádka mi rádi, ať to smíchám s touhle hnědou co jsem koupila.
Nechci vypadat jako dalmatýn. :lol:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 16.07.19 14:03

Nic bych nemichala a použila dvě tyhle. Je to pěkná barva

aprazanda
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 16.07.19 14:05

Tak tam tu červenou nedávej celou, ale jen půlku. Celá hnědá + půlka červené a nebude to tolik intenzivní a stačit na polodlouhé vlasy by to snad mělo.

7.straka
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 16.07.19 14:05

Bacha, nechci strašit, ale hodně záleží na tom, jaká je tvoje barva vlasů a co máš v odrostech. Já osobně už bych se na barvu z drogerie vybodla a šla ke kadeřnici.

Dory22
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 16.07.19 14:07

@aprazanda
No vidíš to. To mi vůbec nedocvaklo. :mrgreen: Asi ano.
Moc díky. :kytka:

Dory22
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 16.07.19 14:08

@Tichošlápek
Jo, je pěkná. Ale bojím se, že to bude moc červené. Ke mně se to vůbec nehodí.

debra.morgan
Echt Kelišová 9708 příspěvků 16.07.19 14:11

Na vlasy k ramenum stači bohate jedna krabicka, i na delsi vlasy staci jedna krabicka - vyzkouseno, taky pouzivam tuhle znacku ;)

kdyz mam strach, ze to bude moc vyrazny, moc červeny, necham jen 20 mnut misto 30 a zatim vzdy ok.

a barvy bych nemichala.

Dory22
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 16.07.19 14:12

@7.straka
Mám je hnědé. Dřív jsem měla barvu blondhnědou (svoje). A jak jsem se začala občas barvit (tak jednou za rok). Tak mi světlé nerostou.
Stačí když se barvím jednou ročně max po 3/4 roce, protože mi to vždy vydrží dlouho. A to si vlasy myju obden nebo 3× do týdne.

kačka39
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 16.07.19 14:24

@Dory22 Já mám vlasy hnědé, barvím je touto značkou, jeden čas jsem si kupovala intenzivní červenou a měla jsem jen nádech, nikdy to nebylo tak čevený, jak bych chtěla. Ty máš vlasy asi světlejší než já, ale té červenohnědé bych se určitě nebála. Určitě to nebude hodně červené. Barvu bych nemíchala, dala bych jednu červenohnědou, když se ti to nebude líbit, tak to za měsíc přebarvíš. Ale mě se ty červený taky postupně vymývali do zrzava, ale nebylo to ošklivý.

unuděná
Echt Kelišová 8479 příspěvků 16.07.19 14:33

Hele, nevím, jak máš husté vlasy, já poměrně dost a delší, než po ramena a stejně mi vždy stačí jedna krabička, jen je třeba pečlivě nanášet. Takže si klidně dej hnědou, nebo to i smíchej, ale záleží, jak moc se těch červených odlesků bojíš.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9899 příspěvků 16.07.19 14:41
@debra.morgan píše:
Na vlasy k ramenum stači bohate jedna krabicka, i na delsi vlasy staci jedna krabicka - vyzkouseno, taky pouzivam tuhle znacku ;)

kdyz mam strach, ze to bude moc vyrazny, moc červeny, necham jen 20 mnut misto 30 a zatim vzdy ok.

a barvy bych nemichala.

Ty jo, nee. Fakt. Mam sice delsi, ale tu jednu krabku vyplacam na odrosty a neco malinko navrch…k ramenum se nedostanu ani nahodou :think:
Zakladatelce: Moje zkusenost rika, cim tmavsi barvu mas ty, tim min tam ta oranzova pujde videt. Na obrazcich vetsinou mivaji fotku, ktera odpovida pomerne svetlym puvodnim vlasum. A michat bych se bala.

debra.morgan
Echt Kelišová 9708 příspěvků 16.07.19 14:48

@Lenka_Hal fakt :think:? asi máš moc odrostů :jazyk: mamka má vlasy k lopatkám a taky jedna krabička, ale ona spíš kryje šediny (ehm a pak jsem si uvědomila jak „velký“ věkový rozestup je mezi vámi :mrgreen: :oops: sorry jako)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama