Reklama

Červený čaj s chromeme v kapslích...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzaAAAA
Stálice 73 příspěvků 02.12.17 19:17
Červený čaj s chromeme v kapslích...

Ahoj maminky :mavam: :mavam: :mavam: prosím nemáte nějaká zkušenost s červeným čajem s chromem v kapslích??? Prý se po něm dobře hubne, atd… Zajímaly by mne ale skutečné zkušenosti… :-) Jinak samozžejmě vím, že pokud chce člověk zhubnout nesmí žrát, a taky se musí hýbat, atd. atd… :roll: :oops: :? :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 02.12.17 19:51

Taky jsem si všimla, že se tyto nabídky dost rozmohly po fb :D Upřímně? Ale je to jen můj názor. Po chromu jako takovém bys měla mít menší chuť na sladké. Čili teoreticky bys mohla něco zhubnout, ale jen tím, že prostě nebudeš to sladké tolik jíst :D Můžeš si koupit obyčejný chrom jako doplněk stravy, stojí 50,–, kupovat čaj s chromem za vyšší cenu mi přijde zbytečný :nevim:

Halamka
Závislačka 3576 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 19:51

@Pomka :palec:

Helileli
Závislačka 2865 příspěvků 02.12.17 19:58

Doporučuju nejdřív koupit jakýkoli chutný čaj, stevii na slazení a v dobe, kdy tě rafne chuť na sladké či třeba na jídlo mimo doporučený jídelníček, tak si hrnek udělat. Časem si na to zvykneš a už nebudeš mít takovou potřebu se prejidat či mlsat, ale pro hrnek čaje budeš zabíjet :mrgreen:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 02.12.17 20:34

Ještě dodám, že kdysi jsem ten chrom brala a možná byla ta chuť na sladké opravdu menší, neměla jsem tu potřebu… Takže chrom jako takový klidně zkus, ale koupila bych si fakt v lékárně ty tabletky… :)

Edit: možná už nestojí 50,– jako kdysi, ale 70,– ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 03.12.17 12:58
@ZuzaAAAA píše:
Ahoj maminky :mavam: :mavam: :mavam: prosím nemáte nějaká zkušenost s červeným čajem s chromem v kapslích??? Prý se po něm dobře hubne, atd… Zajímaly by mne ale skutečné zkušenosti… :-) Jinak samozžejmě vím, že pokud chce člověk zhubnout nesmí žrát, a taky se musí hýbat, atd. atd… :roll: :oops: :? :lol:

zbytečně vyhozené prachy.. kdyby to fungovalo, nebyli by obézní lidé, víš.. ale je to fajný chyták a baby tomu hodně věří - ono totiž pomáhá spíš to pití jako takové..

ZuzaAAAA
Stálice 73 příspěvků 03.12.17 13:00

@martina.se:-) já si taky myslím… :-) Ono není pití… Ten čaj je v kapslích… :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 03.12.17 13:02
@ZuzaAAAA píše:
@martina.se:-) já si taky myslím… :-) Ono není pití… Ten čaj je v kapslích… :-)

ale v návodu je, že ho musíš zapít půl litrem vody :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 21:54

Pritel je bývalý sportovec, ale s vekem se mu vypouklo brisko. zkusila jsem mu caj objednat, ma jej cca 15dni a bricho opravdu ustupuje. ma 2-3kg dole, ji normalne-porad stejne. kdyz ma chut na sladke, da si ho.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.03.18 22:45
@Anonymní píše:
Pritel je bývalý sportovec, ale s vekem se mu vypouklo brisko. zkusila jsem mu caj objednat, ma jej cca 15dni a bricho opravdu ustupuje. ma 2-3kg dole, ji normalne-porad stejne. kdyz ma chut na sladke, da si ho.

Jako vážně to pomáhá? 8o

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33185 příspěvků 10 inzerátů 12.03.18 07:14
@Petruna21 píše:
Jako vážně to pomáhá? 8o
Červený čaj - označovaný jako pu-erh, pchu-er a pod. se skutečně používá k hubnutí, zlepšuje metabolizmus tuků, obsahuje velké množství kofeinu.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.03.18 08:42
@Tiger-lily píše: Červený čaj - označovaný jako pu-erh, pchu-er a pod. se skutečně používá k hubnutí, zlepšuje metabolizmus tuků, obsahuje velké množství kofeinu.

Aha :think:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33185 příspěvků 10 inzerátů 12.03.18 09:29
@Petruna21 píše:
Aha :think:

ale 3 kg za dva týdny bude max odvodnění, určitě ne ztráta tuku ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.03.18 09:31
@Tiger-lily píše:
ale 3 kg za dva týdny bude max odvodnění, určitě ne ztráta tuku ;)

No je mi to jasné :) ale děkuji :kytka:

Ditunk
Stálice 90 příspěvků 12.03.18 13:16
čaj

Odvodneni a procisteni je prvni znamka opravdoveho hubnuti. plus vycisteni strev, samozrejme. podle me nic nejde bez prace. ale pokud budete jist alespon pravidelneji, zapojite trochu pohybu, tak vam pomuze caj spalovat rychleji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >