Červený flek na noze, štípanec?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domina19
Povídálka 11 příspěvků 07.05.18 06:16
Červený flek na noze, štípanec?

Potřebuji radu! O víkendu se mi na stehně udělal červený flek, který vypadá jako štípanec uprostřed. Flíček mě nijak nesvědí, ale je poměrně bolestivý a já si vůbec nejsem vědoma toho, že by mě štípl nějaký hmyz. Myslíte, že zbytečně plaším? Vyděsilo mě pravidelné ohraničení.

Díky za každý názor, nerada bych lítala s každým „štípnutím“ k lékaři.
Přikládám foto. :?

Reklama

Reakce:

Denca-17
Kecalka 104 příspěvků 07.05.18 08:03

Ahoj, mysím, že to si nemusíš být vědoma a přesto tě kousnout mohl.. může to být vše od komářího štípance, až po kousnutí klíštětem s boreliozou.. doporučuji rozhodně sledovat, při nějaké změně k horším (nebo pokud se bude štípanec šířit a vytrácet se od prostředku) doporučuji návštěvu pohotovosti..

Anonymní  07.05.18 08:09

Jděte hned dnes ke své obvodní lékařce a chtějte vyšetření na boreliozu. Já osobně bych si rovnou vzala ATB na 3 týdny. Mám chronickou boreliozu a nepřála bych Vám to. Nikomu bych to nepřála.

Heivka
Závislačka 2872 příspěvků 07.05.18 08:15

@Domina19 Tak přesně stejný flek mám od klíštěte (chytla sem první ve 30 letech :zed: ) a protože jsem ve 31tt tak jsem k doktorovi šla, diagnóza: Alergická reakce, je to už týden a teprve teďka otok bledne od krajů, mám si hlídat jestli se na těle neudělá terčíkovitá skvrna nebo příznaky nachlazení, v mém případě bych rovnou dostala antibiotika, jinak by dělali nejdřív rozbor krve. Na klíšťovou encefalitidu jsem očkovaná. Jo a klíště jsem vytáhla velmi brzy po přisátí, bylo hodně malinké.

Domina19
Povídálka 11 příspěvků 07.05.18 10:41

@Heivka Jenže já klíště ani neměla, ani jsem nepostřehla, že by mě něco ďoblo. Flíček už je světlejší..není tolik červený, tak se snad ztratí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama