Červený flek na ruce u dítěte

13.9.21 08:48

Červený flek na ruce u dítěte

Zdravím. Předem píšu že po nikom nechci diagnózu dítěte, ale jen vyjádření zda by jste šli k doktorovi, případně počkat a sledovat.
Synovi jsem včera našla na ruce červený flíček jak od hovada. Dnes ráno se zvětšil.
Napadla mě borelióza, ale u té prý je flek ohraničený, on to má spíš sjednocené, jen se mu to přes noc zvětšilo. Šli by jste k dr?
Foto je z dnešního rána kdy už je flek větší než včera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11109
13.9.21 09:01
@Daniela.Novohradska píše:
Zdravím. Předem píšu že po nikom nechci diagnózu dítěte, ale jen vyjádření zda by jste šli k doktorovi, případně počkat a sledovat.
Synovi jsem včera našla na ruce červený flíček jak od hovada. Dnes ráno se zvětšil.
Napadla mě borelióza, ale u té prý je flek ohraničený, on to má spíš sjednocené, jen se mu to přes noc zvětšilo. Šli by jste k dr?
Foto je z dnešního rána kdy už je flek větší než včera

Já osobně bych zatím k doktorce nešla. U mě takhle vypadají všechny štípance. Případně mám ten flek ještě větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15257
13.9.21 09:02

Také bych zatím vyčkala. Dělej si fotky, ať máš případně po ruce pro doktorku informace, jak se to vyvíjelo. A flek bych namazala fenistil gelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4413
13.9.21 09:11

Ne, nešla bych. Šla bych až v případě, že by se flek nějak vyvíjel a třeba ani po týdnu nezmizel. Na flek od borelky to nevypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.21 10:14

Holky děkuju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie