Červený kočárek pro kluka?

34
26.6.20 15:19

Červený kočárek pro kluka?? Je to blbý??

Ahojky prosím vás musím se poradit :oops:
Ještě nevíme co čekáme ale tak koukám na kočárky a strašně se mi líbí červenej kočárek… Jenže co když to bude kluk?? Myslíte že je to blbý mít červený kočárek a kluka?? Je to hloupá otázka ale zajímá mě váš názor, děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29839
26.6.20 15:20
@MimiLola píše:
Ahojky prosím vás musím se poradit :oops:
Ještě nevíme co čekáme ale tak koukám na kočárky a strašně se mi líbí červenej kočárek… Jenže co když to bude kluk?? Myslíte že je to blbý mít červený kočárek a kluka?? Je to hloupá otázka ale zajímá mě váš názor, děkuji :kytka:

Klidně můžeš mít červený kočárek i pro kloučka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1803
26.6.20 15:21

Ne vůbec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 15:23

Ani nad ruzovym bych se nepozastavila. Kdyz se ti libi, tak nezalezi na ostatnich 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4539
26.6.20 15:26

A decku je to burt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55289
26.6.20 15:30

@MimiLola měla jsem pro syna červeno-bílý kočárek, protože se mi moc líbil. Kupovala jsem ho v době, kdy jsem věděla, že budeme mít chlapečka. Potom jsme kupovali sourozenecký taky červený - pro 2 kluky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44084
26.6.20 15:32

Na kluka jsem měla červený kočárek u našich a nijak to nikomu nevadilo. První autosedačku jsme měli taky červenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
26.6.20 15:36

Tak miminu je to fuk.. Já mam zase krásnej modrej fusak na holku :lol: záměrně bych červenej kočár nekoupila.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1156
26.6.20 15:39

Měla jsem jasně červený golfáč pro syna, za mě v pohodě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50560
26.6.20 15:40

Ferrari, né?
My kupovali červený kočár jako barevně neutrální, když jsme netušili, kdo se nám narodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26549
26.6.20 15:46

@MimiLola pro oba kluky jsem měla červený kočár. Dokonce několik červených kočárů a červenou autosedačku.
Já jsem na tom tak, že bych pro kluka nekoupila jedině jasně růžový kočár, ale jinak zbytek beru jako v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
26.6.20 15:48

Červená se mi zdá celkem unisex, klidně ho porid, když se ti líbí :palec: Růžová už by byla trošku zavádějící. Ale pocitej, že ti někteří lidi budou bez uvážení chválit holčičku ;) Bohužel se takovým v životě nevyhnes ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6761
26.6.20 15:52

Klidně. když dáš dovnitř třeba pak, modrou deku, nebo fusak, tak neni co řešit..
Někdy ty kočárky, i kyž sjou červené, tak jsou spíš,, tvrdšího,, vzhledu.. Třeba, když má k sobě černou barvu a nebo tmavě šedou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13946
26.6.20 15:54

Já měla pro syna červený kočárek. Za mě to je univerzální barva. Dokonce má i vínovou autosedačku. Je mu devět a neprotestuje. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26549
26.6.20 15:56

@vrbule první kočár jsem měla zelený, druhý zeleno-modrý. Dítě v modrém oblečení, krátkovlasé, auto v ruce a stejně „jé, to je ale hezká holčička“. Kamarádka měla dvojčata - páreček. Pořídila si na ně kočárek s růžovou a modrou korbou a lidi jí říkali, že má krásné chlapečky/holčičky :lol:
Takže na barvě kočárku vůbec nezáleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama