Červený pruh přes nohu, chodidlo, dcerka 1 rok

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Anička1
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 1 inzerát 01.08.18 10:44
Červený pruh přes nohu, chodidlo, dcerka 1r.

Ahoj, poradi někdo prosim, co by to mohlo být? Udělalo se to dcerce, všimla jsem si toho především večer, myslela jsem, že to je otlačena ponožka, ale má to tam pořád. Předevčírem to bylo i zvrchu nožičky, dnes uz jen takto ze spoda…
Díky moc.

Reakce:

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 01.08.18 11:01

Kdyby to bylo jen zespoda, napadla mě popálenina, mohla šlápnout na něco horkého, dnes je to hned, ale chápu dobře, že to měla dokola?

1Anička1
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 1 inzerát 01.08.18 11:12

Ano, dokola ten první den a teď už jen zespoda. A nosi pořad botičky, tak spálit s nemohla..

morinka7
Kelišová 6831 příspěvků 01.08.18 11:35

@1Anička1
Otlačený o postýlku, hračku ?  :think:

Týna K.
Závislačka 4998 příspěvků 01.08.18 12:10

Pokud je to flek kolem dokola co nebude mizet a není možné, že by byl od něčeho otlačený, pak by se mohlo jednat o boreliozu. Kruhové fleky jsou pro ní typické, sama jsem ji prodělala a přišlo se na ní právě díky fleku kolem nohy. Pokud to nezmizí, šla bych k pediatrovi. Pokud by se skutečně jednalo o boreliozu, tak čím dříve se nasadí atb, tím lépe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >