Cervix score 6. Za jak dlouho jste porodily?

Anonymní
20.11.19 15:30

Cervix score 6, čípek... Za jak dlouho jste porodily?

Ahoj, vím, že kdy to přijde u mě mi nikdo neřekne. Ale jen tak pro zajímavost se chci zeptat, za jak dlouho jste porodily při podobném nálezu vy? Já mám momentálně tři týdny do termínu, cervix score 6, vevnitř vše připravené a čípek 10 milimetrů, druhé těhotenství, zátka ještě neodešla nebo jsem si alespoň nevšimla. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.11.19 18:16
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že kdy to přijde u mě mi nikdo neřekne. Ale jen tak pro zajímavost se chci zeptat, za jak dlouho jste porodily při podobném nálezu vy? Já mám momentálně tři týdny do termínu, cervix score 6, vevnitř vše připravené a čípek 10 milimetrů, druhé těhotenství, zátka ještě neodešla nebo jsem si alespoň nevšimla. Díky :kytka:

Ve 30+1 jsem mela CS 7, ve 33+0 CS 8, cipek de facto v tahu, prijit to muze kdykoli. U prvniho jsem mela taky problem, ze mi spodek moc nechtel drzet, od 26.tt jsem lezela ve spitale skoro 3 tydny, na kontrole tyden pred porodem jsem byla otevrena na 3-4cm… kluk se vylihnul 40+4 (mel pacholek tak kratkou snuru, ze ho museli hned smiknout, aby ho vyndali). Takze fakt je to „kus od kusu“ :P No nerikam, ze jsem se nebala kychnout v obchode :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama