Poradna duly
Jana Čurdová
Dnes mi ta kamarádka říkala, jak mi vyskočilo bříško!Holky, je to mazec!Máte taky pořád hlad?
No mně přijde že mám bříško den ode dne větší, a chutě mi asi začínaj. Snědla jsem dvě zmrzky - korneto a magnum - a dorazila se rohlíkem s paštikou a ještě bych něco snědla
Začíná to být zajímavý
Termín porodu 16.6. omlouvám se blbě jsem to napsala:)
Mě to podle toho kalendáře vyšlo.
Teda Palonko tomuhle ty říkáš velké bříško tak já ho mám oproti tobě mega velké.
macekk ja ho taky mela takovehle v 8 tydnu jenze my uz jsme tehu podruhe.na holky to rychlerostouci teprv ceka u dalsiho ditka ![]()
Dobre rano
tak tady cumakuju jako prvni,su vzhuru uz od peti,Libor jel do Prahy tak jsem vstavala zaroven s nim.
A v nedeli a v pondeli budu sama doma
Jede do rajchu lyzovat.Tak jsem si rekla ze si zajdu na tehy masaz.Zatim ale jeste nevim zda me vezmou-musim tam brknout.
Hmmm kdepak je ten tip od Palonky na to co budeme mit
Jo a kde mas toho Tobiska??????????????V tom pidi brisecku?
Naty hele me to vyslo a ja to tusila od zacatku ze to vyjde.Jinak hele vis jak si tady kdysi zakladala diskuzi o datu poceti dle postaveni mesice v cyklu nebo tak nejak to bylo?No tak uz jsem ti davno chtela napsat ze me to vyslo presne na den-akorat ne na tu hodinu.
Maci jeste kdy mas dalsi kontrolu?
Celti at ti kontrola s Erickem dopadne dobre.
Sheelle kdy jdes znovu na kontrolu?
Fio ty uz bys mela byt zpatky doma ne?Tak jak bylo v Brne?
Tak u nas jsem dneska rano dojedla rohlicky a budu pect kralovsky tvaroznik-mnam..Uz se na to mooooc tesim.
diky za info-uz je to v seznamku..Jinak vis uz co budete mit nebo se chcete nechat prekvapit?
Už to víme, ted jsem se dívala a špatně jsem vám to tam napsala
čekáme holčičku Nikolku ale mimčo zatím žádné ještě nemáme. Jsem mimo ![]()
Bré kakaové ráno!
Holky, co jdete na kontrolky ať vám to dobře dopadne!!!
Tami - no na masage bych taky zašla, ale ted ty záda celkem necítím, tak se bojím, aby mi to nějak nerozhodili.Jo, tak Tobíkův bungalov se ti zdá malý??Fakt je to blbě vidět na fotce.No, však my s Mackem jdem v po do plaváčku, tak vám tu napíše.Jinak čekají holčičku Nikolku.
Já dnes asi zkusím to cvičení na balonech, tak doufám, že se tam zase nezapíšu nějakým trapasem.
Moni, jak sis zaplavala??Jistě už jsi nebyla nejhorší!
Všem přeji hezký den, jsem taky po snídani a ted obkoukunu co je tu nového a pak začnu něco dělat…snad…
Macku, já si včera taky myslela, jestli to ta Niki nepopletla, měla jsem zato, že si myslí, že čekáte druhé a na druhorodičkách to těhu jde vidět víc, ale pak jsem si říkalam že jsem asi nějaká zmatená, tak jsem to sem ani nepsala
Palonko já to včera taky nepochopila, ale myslela jsem, že jde asi o něco o čem prostě nevím. Omlouvám se, že jsem se to tak spletla:)
Bež dneska teda prubnout ty balony a příští týden to zkusíme spolu, podle toho jak se ti to bude líbit.
Jo palonko popletla jsem to protoze podle tech info do seznamku to vypadalo jako ze uz holcicku ma
![]()
natali se prave vzteka takze mam supr probuzeni
jo deti,neni to nekdy legrace ![]()
Macku v pohodě! Ty jdeš dnes na kurz,že? Na kolik vlastně? Tak taky musíš napsat pojmy a dojmy.
Niki, snad se vzteklounka nebude vztekat celý den ![]()