Reklama

Česká pojišťovna - dělá někdo pro ni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 06.09.10 13:10
Česká pojišťovna - dělá někdo pro ni?

Ahoj,
minulý týden mě oslovil pojišťovák České Pojišťovny jestli bych nechtěla dělat pro ně.Docela váhám :think: protože na tuto pojišťovnu moc dobrého neslyším.Spíš jen to že když došlo na to vyplácet někomu peníze tak se dost cukají a jejich produkty nejsou až tak výhodné.Zatím o jejich nabídkách nic nevím,nějaké materiály co mi dal sice mám a trochu jsem je četla…ale moc se v tom nevyznám.
Jde mi o to,jestli je to dobrá pojišťovna co nenabízí lidem nevýhodné věci abych se pak případně nemusela stydět nabízet někomu něco na čem třeba prodělá,nebo podobně.
Jestli tu je někdo kdo pro ně dělá,tak jestli to stojí za to,jestli si vydělá a za jakou cenu.Jak třeba zvládá chodit k lidem domů a tam jim něco nabízet…a tak.
Dík za všecky názory.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 06.09.10 13:24

Ja pokud slyším česka pojištovna, nebo oslovi-li me nekdo z ceske pojistovny, tak je nenecham po tom vsem co mi udelali ani vstoupit

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 06.09.10 13:29

Ceska pojistovna?Hmm uz nikdy vice,neseriozni,jen z lidi tahaji penize a pak kdyz maji neco platit tak se snazi ze vseho vykroutit. :cert:

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 06.09.10 14:05

souhlas s Taminkou, českou pojištovnu bych zrušila, pokud jim davas penize a nic po nich nechceš tak jsou spokojeni a nedej bože když chceš plnění nebo vypoved smlouvy. Znam to moc dobře…

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 06.09.10 14:25

Otce nalákali, aby pro ně pojišťoval, byli neseriózní, už si to moc nepamatuji, ale něco naslibovali a realita byla úplně jiná. Do půl roku skončil a ještě na tom prodělal.
My u České pojištěni jsme, ale jen proto, že tam pracovala tchyně, tak tam manželovi vše pojistila a za těch x let se to pojistné snižuje, že bychom jinde takové podmínky neměli. Ale s plněním nevím, nikdy jsme neměli pojistnou událost.
Myslím si, že lepší je pracovat pro společnost, která zastřešuje více druhů produktů od více pojišťoven, a ty pak můžeš nabídnout fakt to nejlepší.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 06.09.10 14:26

My měly od Český nějaké pojistky ve firmě a můžu říct, že k velkým zákazníkům se holt chovají jinak. Jinak z blízkého okolí vím, že je pravda co píšou holky. Musíte prostě podávat odvolání, abyste vůbec dostali nějakou náhradu škody.
Jestli teda budeš obcházet firmy, tak možná, zase Česká má docela jméno, není to žádná „Credit financials s.r.o.“ Jestli obyčejné klioše, tak bych si to rozmyslela. :think:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 06.09.10 14:32

Jeste si pamatuji,ze kdyz jsem chtela od Ceske odejit,tak to neslo,tak jsem si musela „vymyslet“,ze se stehuji a pak to slo.
ted jsem u Allianz,super jednani,bonus,kazdy rok sleva na pojisteni,proplaci i to,co Ceska neee.

Marketa_Fialova
Kecalka 114 příspěvků 06.09.10 22:14

no já teda osobně neznám žádnou pojišťovnu, která by byla 100% seriozní a na vaší straně. :think: pojišťovny si vždycky najdou nějakou záminku, jak obejít smlouvu, aby vám nemuseli vyplácet nějaké peníze. :zed: toť můj názor, ale chápu, že se najdou tací, co nebudou souhlasit :lol:

mado
Závislačka 4716 příspěvků 06.09.10 22:35

Známá mi zrovna včera říkala, že v České pojišťovně vyházeli všechny lidi, co pro ně pracovali (někteří i hodně let), ještě je vyhodili velice nešetrně, sebrali jim všechny smlouvy ze kterých těm zaměstnancům šli provize a dělají obrovský nábor a za pár let zas příjde kolektivní vyhazov.
O České pojišťovně si myslím, že nemá žádné extra dobré produkty, hřeší jen na to, že tu kdysi měla monopol a spousta lidí tam má pojistky se setrvačnosti.M

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 22:46

tak pracuji pro ČP, tak radši inko.

Teď vyházeli spoustu lidí - to je pravda - ale těch neschopných, co se jen vezli, protože ti lidé nic dobrého pro poj. nedělali - jen přesjednávali smlouvy kolegům, lidem namlouvali blbosti, teď je nové vedení a konečně dělá dobré změny a myslím, že ČP brzy zase získá důvěru, kterou kvůli špatným agentům ztratila. Vše je jen o lidech a pojišťovna vychází z pojistných podmínek - a to nejen ČP, ale všechny a pokud je něco ve výlukách,tak to vyplacené nikdy nebude.

a stejné negativní zkušenosti mají jiní lidé s konkurencí,prostě jak je někdo naštvaný - jde jinam, ať už z ČP do Allianz, z Generalli do ČP atd.

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 07.09.10 16:52

Mado, maš pravdu, ČP tady měla monopol, problem byl, že pokud jsi chtěla pojistit, tak jedině k nim. A měli hawaii, teď musí bojovat o klienty, jako každá jina pojištovna. Ja jsem s nimi měla hodně špatné zkušenosti, pro ně jsem byla luxusní klient, nemuseli hnout prstem a dostávali peníze, pak chtěli navýšit a změnit mi pojistky, protože co jsem jim posílala tak bylo málo, nechala jsem si vyrobit pro jednání s nimi konkurenční nabídky, sdělila jsem jim podmínky za kterých jsem ochotna u nich mít pojistku, pokud pujdou formou bonusu s cenou dolu. Nechteli, zaroven me po dlouhych tahanicich propustili ze všech pojistek a ja jsem spokojena, mam pojistky pres agenturu, která mi dala výhodné pojisteni a take bonus pokud si přes ně sjednám jinou pojistku. Nemusím se o nic starat. Spousta lidí radši zustane u ČS z pohodlnosti, to samé je banka, já zase nejsem lína si změnit banku, protože pokud jsem stavajici klient a jsem na tom huře než nově příchozí, tak neváhám a banku změním bez diskuze:-)

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 07.09.10 17:01

Známej prošel hodně pojišťoven a zrovna s ČP měl tu nehorší zkušenost. Neplnili slovo ani zaměstnancům, po čase ho přehodili na živnosťák a to už ani nemluvím o tom, jak se chovají vůči klientům. Tedy když mají platit :cert:

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 07.09.10 19:06

Janine24 tak to je pravda, proste sila, ja ČP nemůžu přijít na jmeno ještě 7 let po změně pojištovny :cert: :cert: :cert:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 08.09.10 13:28
janik73 píše:
Mado, maš pravdu, ČP tady měla monopol, problem byl, že pokud jsi chtěla pojistit, tak jedině k nim. A měli hawaii, teď musí bojovat o klienty, jako každá jina pojištovna.Spousta lidí radši zustane u ČS z pohodlnosti, to samé je banka, já zase nejsem lína si změnit banku, protože pokud jsem stavajici klient a jsem na tom huře než nově příchozí, tak neváhám a banku změním bez diskuze:-)

Naprosto s tim souhlasim :palec: mmch take nemam zadny problem zmenit banku ci pojistovnu..Nejsem holt pohodlna a nebojim se,kdyz na me nekdo zacne delat bububu,ze kdyz odejdu tak…

jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 08.09.10 17:15

Holky díky všem,
teď se kloním spíš k tomu že do toho nejdu.O živnosťáku „pan náborář“ mluvil taky,mluvil i o zvláštním účtu k živnosťáku i když už jeden mám.
Pište pište…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >