Reklama

Česká pošta a aktuální cena za balík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agneth
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 06.03.18 18:36
Ceska pošta - aktuální cena za balík

Prosím, nevíte jak to aktualne je? Potřebuji poslat par balíčku a nevím, kolik si říct za poštovné. Koukala jsem do ceníku CP a moudra z toho nejsem. Co jsem pochopila je, že dopis už je pouze do 2 cm a ne do 4,5.
Jedna se o klasický malý balíček o několika gramech. Potřebovala bych co nejekonomictejsi variantu…

Reklama

Reakce:

anathema
Echt Kelišová 7617 příspěvků 06.03.18 18:40

@Agneth jako doporučené psaní je to ještě do 5 cm, pokud to bude ještě do 500 g, je to za 54 Kč, pokud víc tak za 60 Kč
Balicek větší( tloušťka) jak 5 cm, je taky podle váhy za 74 Kč

Agneth
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 06.03.18 18:46

@anathema Díky ;)

anathema
Echt Kelišová 7617 příspěvků 06.03.18 18:48

Jinak nejlevněji pokud je to fakt něco malého,,jde i obyčejně jako dopis za 27 Kč :D

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27223 příspěvků 9 inzerátů 06.03.18 19:07
@Agneth píše:
Prosím, nevíte jak to aktualne je? Potřebuji poslat par balíčku a nevím, kolik si říct za poštovné. Koukala jsem do ceníku CP a moudra z toho nejsem. Co jsem pochopila je, že dopis už je pouze do 2 cm a ne do 4,5.
Jedna se o klasický malý balíček o několika gramech. Potřebovala bych co nejekonomictejsi variantu…

pokud se to vejde do obálky nebo do krabice do 5 cm na výšku, tak doporučený dopis… takže cca 60 - 65 Kč (podle váhy 52 poštovné je základ + cena za obálku nebo krabici)… pokud to není dobírka… to by bylo dražší… takže tak zhruba 100 Kč… obyčejně bych to neposílala, za to pošta neručí a když se dopis ztratí, tak máš smůlu a nic z nich nevymůžeš…

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 06.03.18 19:43

Ale pozor na to, poštovnice rády (musí) naúčtují takové různě dražší balíčky, toto je nejlevnější cena.
Na netu je i kalkulátor, kde si zadáš parametry a ty různé ceny se Ti i zobrazí

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 06.03.18 20:00

cpost.cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama