Česká pošta a aktuální cena za balík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 06.03.18 18:36
Ceska pošta - aktuální cena za balík

Prosím, nevíte jak to aktualne je? Potřebuji poslat par balíčku a nevím, kolik si říct za poštovné. Koukala jsem do ceníku CP a moudra z toho nejsem. Co jsem pochopila je, že dopis už je pouze do 2 cm a ne do 4,5.
Jedna se o klasický malý balíček o několika gramech. Potřebovala bych co nejekonomictejsi variantu…

Reklama

Reakce:

anathema
Kelišová 7106 příspěvků 06.03.18 18:40

@Agneth jako doporučené psaní je to ještě do 5 cm, pokud to bude ještě do 500 g, je to za 54 Kč, pokud víc tak za 60 Kč
Balicek větší( tloušťka) jak 5 cm, je taky podle váhy za 74 Kč

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 06.03.18 18:46

@anathema Díky ;)

anathema
Kelišová 7106 příspěvků 06.03.18 18:48

Jinak nejlevněji pokud je to fakt něco malého,,jde i obyčejně jako dopis za 27 Kč :D

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26979 příspěvků 9 inzerátů 06.03.18 19:07
@Agneth píše:
Prosím, nevíte jak to aktualne je? Potřebuji poslat par balíčku a nevím, kolik si říct za poštovné. Koukala jsem do ceníku CP a moudra z toho nejsem. Co jsem pochopila je, že dopis už je pouze do 2 cm a ne do 4,5.
Jedna se o klasický malý balíček o několika gramech. Potřebovala bych co nejekonomictejsi variantu…

pokud se to vejde do obálky nebo do krabice do 5 cm na výšku, tak doporučený dopis… takže cca 60 - 65 Kč (podle váhy 52 poštovné je základ + cena za obálku nebo krabici)… pokud to není dobírka… to by bylo dražší… takže tak zhruba 100 Kč… obyčejně bych to neposílala, za to pošta neručí a když se dopis ztratí, tak máš smůlu a nic z nich nevymůžeš…

dedrichov
Závislačka 2592 příspěvků 06.03.18 19:43

Ale pozor na to, poštovnice rády (musí) naúčtují takové různě dražší balíčky, toto je nejlevnější cena.
Na netu je i kalkulátor, kde si zadáš parametry a ty různé ceny se Ti i zobrazí

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 06.03.18 20:00

cpost.cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama