Česká pošta balík do ruky - platba kartou

28.10.19 08:59

Česká pošta balík do ruky - platba kartou

Ahoj holky ( a kluci ), mám otázku, dá se u kurýra české pošty už platit kartou tak jako u PPL? A nebo radši vybrat hotovost? Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54
28.10.19 09:00

Vybrat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12965
28.10.19 09:02

Blázníš? U České pošty kartou? To je ještě na hodně let utopie. Vyber si a ještě by to chtělo mít přesnou částku. A navíc se modlí, aby ti to opravdu doručili a neulozili to rovnou na poště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7430
28.10.19 09:03

U nás to sli, rozbil se jim terminál a kvůli tomu už přes rok nejde platit kartou! Česká pošta je šílená, raději vybírám jinou společnost, když to jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 09:23

Dík, tak asi radši vyberu. No u tohodle e-shopu je to buď Česká pošta nebo ppl, ale vybrat nejde, záleží z jakého skladu to vezou. Minulé dokonce volal, jestli jsem doma a že stojí před barákem ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
28.10.19 09:24

U nás to funguje v pohodě kartou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47093
28.10.19 09:27

U nas se da. A jsme na vesnici.
Zjistila jsem to teprve v lete, kdyz jsem kocourovi objednavala granule. Muj muz to vedel davno, ze se da platit kartou. Ja potkam postaka 3× za rok, ze jinak jsem dopoledne v praci, takze nemam sanci.
Jeste jsme se doma dohadovali, jestli mam jit vybrat nebo mi staci karta (bankomat mame 2 minuty pesky od baraku). Tak jsem letela do bankomatu a druhy den se postak smal, ze mam poslouchat manzela, kdyz rika, ze bezne plati kartou.
Povidal, ze u nas tuhle moznost maji pul roku. A postupne zavadi pro vetsinu, kdo rozvazi baliky. Ale nekdo se brani, ze to nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
28.10.19 09:38

Dá. Vždyť už jezdí i s těmi terminály kde se podepisujes na display, žádné lístečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9042
28.10.19 09:38

Uz jsem platila kartou i u CP. Dopredu mi dali vedet, ze muzu platit kartou. Ale asi to nebudou mit vsechna auta. Nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 09:42

Dá se platit. U nás je pošta skvělá. Jezdí ve stejný čas, což je super a když mi vezl kola ke kočárku a nezastihnul mě ráno, tak přijel znovu odpoledne 8o jo a nemají problém zajít až ke dveřím. Prostě spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7430
28.10.19 09:50

@Bubla Bůčková protože za nedoruceny balík jim ti pitomci ve vedení nechávají strahnout pár set KC ze mzdy!
Já zrovna v týdnu devatovala s balikarem. O těch srážkách jsem věděla od kamarádky, která na poště pracovala. Byl dost naštvaný, že nemám hotovost. Když jsem se ho ptala, proč už nelze platit kartou, řekl mi, že jim nejsou schopni opravit terminál.
Balík na poště mi nechtěl nechat, že mu strhnou :? peníze.
Tak jsem nadiktoval hodinu, kdy má přijet. Jsem omezená vycházkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 09:58
@g.sandova píše:
@Bubla Bůčková protože za nedoruceny balík jim ti pitomci ve vedení nechávají strahnout pár set KC ze mzdy!
Já zrovna v týdnu devatovala s balikarem. O těch srážkách jsem věděla od kamarádky, která na poště pracovala. Byl dost naštvaný, že nemám hotovost. Když jsem se ho ptala, proč už nelze platit kartou, řekl mi, že jim nejsou schopni opravit terminál.
Balík na poště mi nechtěl nechat, že mu strhnou :? peníze.
Tak jsem nadiktoval hodinu, kdy má přijet. Jsem omezená vycházkami.

Zvláštní, možná chce vedení zvednout popularitu a řešit stížnosti. Ale asi se bude jednat o novinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13251
28.10.19 10:10

U nás to nejde, ještě nedávno to nešlo ani na pobočce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
28.10.19 10:20

To je uplne zbytecne platit balik do ruky, ze ktereho se stane balik na poste. Pokud vubec prijde na tu postu. Jedine Zasilkovna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 10:23
@Ijen píše:
To je uplne zbytecne platit balik do ruky, ze ktereho se stane balik na poste. Pokud vubec prijde na tu postu. Jedine Zasilkovna.

Navíc tam nejsou fronty a jdeš kdy je potřeba. Třeba ppl, geis to akorát je nerv, že mi zbudi děcko nebo přijedou v půl osmý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama