Česká přírodní mýdla - kterou značku doporučíte?

13.5.17 16:48

Česká přírodní mýdla-kterou značku doporučíte?

Ahoj,

chci přejít od tekutých, drogerkových sprchových gelů k přírodním tuhým mýdlům. Ráda bych vyzkoušela mýdla z těchto mýdláren:
Naturinka
Mystická mýdlárna
Mýdlárna Rozmarýnka
Mýdlárna U dvou koček
Mohly byste mi, prosím, pomoct s výběrem… ;) a v případě, že máte vlastní zkušenost s některou z výše uvedených značek, doporučit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3713
13.5.17 17:03

Zkoušela jsi něco od Lush?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.17 17:07

@Manhattan
Ahoj, nezkoušela. Ráda bych opravdu něco z českých mýdláren - pokud možno jen čistě přírodní. U Lush věcí nejsem o „100% přírodním“ složení přesvědčená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1195
13.5.17 17:11

Herbalka a pokud by ti nevadilo Slovensko, pekny vyber mydel ma Blueberryhill(eshop)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1267
13.5.17 18:08

Embrace soaps (ted meni nazev na nikko b). Pani doktorku, ktera to vyrabi, znam osobne, jeji vyrobky nemaji chybu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
13.5.17 18:12

Havlikova prirodni apotheka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7398
14.5.17 06:33

My objednavame z Carovnyho mlyna a spokojenost. Máme mýdla, šampony a Ježíšek naposledy nadělil ještě olejicek na vlasy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
14.5.17 08:05

@Monísek12 ahoj, ak vyslovene trváš na českých prírodných produktoch a chceš kvalitné mýdlo tak doporučujem značku Manufakúra ;). Majú fakt široký výber ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 13:11

@Liwi Ahoj, jestli myslíš českou značku Manufaktura, tak ta zrovna přírodní složení nemá… Jejich výrobky obsahují SLS, PEGy, Cocamide Dea, umělá parfemace a další chem. chuťovky. Netvrdím, že jejich produkty nemohou lidem vyhovovat (sama mám doma pár kousků z Manufaktury), ale ráda bych si pořídila co nejpřírodnější produkty-mýdla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
14.5.17 19:41

@Monísek12 chápu… tak potom ostávajú produkty od zn. Hájek… oni používajú pokiaľ správne viem len čisto prírodné prídavky no neviem či majú aj mýdla. Ja používam akurát Orange čistič

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 21:45

@Liwi Hájek? To neznám, mohla bys mi, prosím, poslat odkaz, kde nakupuješ a co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
15.5.17 10:02

@Monísek12 určite. ospravedlnujem sa je to Hadek nie Hajek… tu je odkaz: https://eshop.karelhadek.eu/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 11:45

@Liwi Jj, tak Hadka znám :D Mám od něho krém na oční okolí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama