Česká rodina ve Fürht v Německu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieLulu
Povídálka 44 příspěvků 16.10.18 17:26
Česká rodina ve Fürht v Německu?

Zdravím, je tu nějaká rodina nebo maminka, která žije v německém Fürht? Vypada to, ze se tam budeme stéhovat, tak at najdeme kamarády a někoho na pokec :potlesk:

Reakce:
Ughg
Povídálka 32 příspěvků 17.10.18 17:02
@LucieLulu píše:
Zdravím, je tu nějaká rodina nebo maminka, která žije v německém Fürht? Vypada to, ze se tam budeme stéhovat, tak at najdeme kamarády a někoho na pokec :potlesk:

Ahoj, já bydlim kousek odtamtud - jen v jiné části města, jen teda nemám rodinu. Ale když budeš chtít, tak se někdy můžeme sejít a pochodit někde po městě nebo třeba s prckama na hřiště. Jinak na Facebooku najdeš plno skupin - Češi a Slováci v Norimberku, Maminky a holky v Norimberku a okolí. Nemusíš se bát, Čechů je tady fakt plno :D

LucieLulu
Povídálka 44 příspěvků 18.10.18 19:37

@Ughg tak to mi padl kámen ze srdce. Vypada to ze začátkem roku půjde nejdřív manzel a pak já se synem, nejak na jaře… Tak zjišťuju. Nejak si to zatím Nedovedu predstavit :think:

LucieLulu
Povídálka 44 příspěvků 18.10.18 20:01

@Ughg případně tvůj fb bych mohla dostat?do zpravy. do skupinek hsem se pridala, dekuju za tipy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >