Česká spořitelna - o co jde?

22315
4.5.10 20:54

Česká spořitelna- o co jde?

Ahojte.

Prosim, nevolal Vam nekdo ze sporky v poslednich dnech?

Dnes telefonat, pry je nejaky zakon z lonskeho roku a musim jit neco do banky podepsat? Pani vehementne chtela, abych si vybrala termin a ze to bude jedna dve, nezdrzim se a tak.

No a ted mi to vrta hlavou.......zadny dopis od sporky jsem neobdrzela, na IB taky zadne zpravy.....

Kua, co to je???

Nevite?

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

703
4.5.10 20:57

netuším,přítel má taky českou,ale nikdo mu nevolal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5388
4.5.10 20:58

Já měla odpoledne nepřijatý hovor ze Spořky - resp. když jsem to vytočila zpět, tak mi to řeklo, že jde o linku, která slouží ke kontaktování zákazníků Spořitelny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6475
4.5.10 21:01

Kato mne i manzelovi volali loni dopodepsat jen nejakej papir do administrativy :wink: ale jsem hlava derava uz nevim presne co to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
4.5.10 21:03

Nevolali. :nevim: Ale zkus paní říct, ať to pošlou poštou, proč bys tam měla běžet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924
4.5.10 21:17

Mně volali asi před 14 dny, neměla jsem čas tam letět a už se neozvali :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
4.5.10 21:18

Holky nikam nechoďte a nepodepisujte nic. Jsou to jen další jejich pasti, jak Vás nalákat tam přijít a něco Vám vnutit. Pokud by to opravdu bylo tak, jak to vysvětlují, tak by měli Všem klientům poslat dopis a vyzvat je k návštěvě. A to všechny klienty, né jen některé. Před mateřskou jsem tam pracovala, tak vím, jak to tam chodí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72048
4.5.10 21:23

Já teda nevím jestli je to ono, ale už mě takhle volali někdy loni, mám taky ze spořitelny a byl to souhlas se zpracováním osobních údajů plus něco navíc k podílovým fondům (mám je u nich) - jako že je smí spravovat. Kupodivu to nebyla žádná nabídka ničeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924
4.5.10 21:37
Advise píše:
Holky nikam nechoďte a nepodepisujte nic. Jsou to jen další jejich pasti, jak Vás nalákat tam přijít a něco Vám vnutit. Pokud by to opravdu bylo tak, jak to vysvětlují, tak by měli Všem klientům poslat dopis a vyzvat je k návštěvě. A to všechny klienty, né jen některé. Před mateřskou jsem tam pracovala, tak vím, jak to tam chodí. :-)

No mně říkal, že mám ještě starou adresu a ještě něco, takže nic důležitýho, pro co bych se tam hnala… A na nic mně neuženou, už mi nic nedají, neprojdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
4.5.10 21:40

Ahoj

Pokud už tam máš dlouho vedený účet a od roku 2002 jsi s ním nic neměnila (myslím typ účtu, služby), tak se jedná změnu VOPek, tzn. všeobecných obchodních podmínek v souvislosti se změnou zákona o platebním styku z minulého roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
4.5.10 21:41

Asi před dvěma lety(nevím už přesně)mi posílali dopis.Nešlo o žádné nabídky služeb-bohužel si nepamatuji o co přesně šlo-nějaké změny zákona o bankovních službách či co a podepsat to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4257
4.5.10 21:58

mě dneska taky volali ze spořky :zed: - mě zase pořád nutí uzavřít si pojištění na ztrátu zaměstnání - pokaždé jim řeknu,že rodičák mi nikdo nevezme…

Už jsem i prosila paní na přepážce,jestli k mému účtu nemůže hodit nějakou poznámku,at mi nevolají! Bohužel, ani to nepomohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26560
4.5.10 22:05
Berenika221 píše:
AhojPokud už tam máš dlouho vedený účet a od roku 2002 jsi s ním nic neměnila (myslím typ účtu, služby), tak se jedná změnu VOPek, tzn. všeobecných obchodních podmínek v souvislosti se změnou zákona o platebním styku z minulého roku.

Ano, mojí mamce volali. Byla tam a šlo o podpis nových všeobecných podmínek, žádná nabídka. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
4.5.10 22:11

Kačenko, ta paní na přepážce stejně nic nezmůže, to telefonování provádějí operátorky telemarketingu, které si jako brigádnice (většinou studentky) najímá marketingová agentura. Klientská databáze České spořitelny jim slouží jako informační zdroj. Je to právně neanpadnutelné, probíral jsem to se známým, který studuje práva. Pomůže jediná věc - dopis na oblastní pobočku (doporučený), že si nepřeješ, aby ti spořitelna zasílala jakékoli obchodní nabídky (i toto je druh nabídky). A že pokud to nepřestane, že zrušíš účet a přejdeš k jiné bance…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20166
4.5.10 22:20

mě tedy nikdo nevolal, ale pokud by ano, tak bych chtěla vědět o co přesně jde, protože bych kvůli tomu musela dřív z práce, abych je tam vůbec stihla :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama