Česká televize vysílání v originálním znění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 18:43
Česká televize vysílání v originálním znění

Netušíte někdo, jestli lze pustit v televizi originální znění seriálu? Konkrétně mi jde o Sherlocka, mám pocit že jsem to kdysi udělala nechtěně tak mě napadlo jestli by to šlo. Skryté titulky tam jsou tak kdyby k tomu šel pustit originální zvuk - to by bylo super. Díky!

Reakce:
cincula
Kecalka 362 příspěvků 02.01.17 20:15

Odpověď z České televize: Česká televize podporuje jistý rozsah duálního vysílání. Od 1. 12. 2011 nabízí u vybraných pořadů originální zvuk v rámci satelitního příjmu na kanálech ČT1, ČT2 i ČT1HD. Naopak, zejména z důvodu omezené dostupnosti nutné šířky přenosového pásma, je pozemní distribuce (DVB-T) České televize vybavena výhradně národním zvukovým doprovodem ve stereofonní verzi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >