České Budějovice - kam na kávu s kočárkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tweetchen
Nováček 8 příspěvků 27.09.14 14:14
České Budějovice - kam na kávu s kočárkem?

Ahoj, doporučíte mi někdo dobrou kavárnu nebo restauraci v Č. Budějovicích, kam by se dalo vydat i s kočárkem? S kamarádkama se chystáme posedět někde u kávičky a protože já jediná mám prcka (skoro 6. měsíců), tak mám za úkol vymyslet místo, ale nějak nic moc mě nenapadá. Mám jen dvě podmínky - aby tam nebylo zakouřeno a dalo se zajet s kočárkem ke stolu. V létě to bylo v pohodě, to se dalo zajít kamkoliv na zahrádku, ale teď je to slabší. S přítelem občas zajdem na oběd do Metropolu, tam není problém, ale to se mi zdá vhodnější spíš na to jídlo a ne na kávu a něco sladkého. Kam chodíte (jezdíte) vy?

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 14:17
@Tweetchen píše:
Ahoj, doporučíte mi někdo dobrou kavárnu nebo restauraci v Č. Budějovicích, kam by se dalo vydat i s kočárkem? S kamarádkama se chystáme posedět někde u kávičky a protože já jediná mám prcka (skoro 6. měsíců), tak mám za úkol vymyslet místo, ale nějak nic moc mě nenapadá. Mám jen dvě podmínky - aby tam nebylo zakouřeno a dalo se zajet s kočárkem ke stolu. V létě to bylo v pohodě, to se dalo zajít kamkoliv na zahrádku, ale teď je to slabší. S přítelem občas zajdem na oběd do Metropolu, tam není problém, ale to se mi zdá vhodnější spíš na to jídlo a ne na kávu a něco sladkého. Kam chodíte (jezdíte) vy?

a co multikino ta kavarna veprostřed? Tak je to i s detskym koutkem :kytka:

Tweetchen
Nováček 8 příspěvků 27.09.14 14:30

Děkuju za tip, ale myslela jsem spíš něco v centru - bydlíme u nemocnice a tohle je trošku z ruky.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 14:32
@Tweetchen píše:
Děkuju za tip, ale myslela jsem spíš něco v centru - bydlíme u nemocnice a tohle je trošku z ruky.

a co nejakej ten chňápík to je kavarna s detskym koutkem je to nekde u nemocnice i :pankac: pak je třebas taky detskej koutek na Pavlaci v restauraci nebo na Lanovce ta kavarna primo naproti Priaci taky idealni pro maminy s detma :kytka:

Tweetchen
Nováček 8 příspěvků 27.09.14 14:46

Dětský koutek zatím není třeba - na to je Filípek ještě malinkatej, zatím mu stačí kočárek a pochovat :D Na Pavlači je to šílený schodiště u vstupu - tam se mi rvát kočár nechce, ale na tý Lanovce bych to mohla vyzkoušet.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 14:57
@Tweetchen píše:
Dětský koutek zatím není třeba - na to je Filípek ještě malinkatej, zatím mu stačí kočárek a pochovat :D Na Pavlači je to šílený schodiště u vstupu - tam se mi rvát kočár nechce, ale na tý Lanovce bych to mohla vyzkoušet.
:pankac: třebas ti někdo napise ještě nejaky tipy ja fakt o nicem jinym nevim ja chodim posedet bez deti ty beru zvlast do koutku jako je bezbot panda nebo hopsarium atd :kytka:
kocicice
Nováček 5 příspěvků 07.12.14 21:36

Taky uvítám další tipy! :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >