Reklama

České Švýcarsko -penzion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 13.02.17 17:18
České Švýcarsko -penzion

Ahoj, prosím o tipy na ubytování - penzion, ideálně s polopenzí v Českém Švýcarsku. Diskuzí je tady sice hodně, ale jsou staré a na oživení nikdo nereagoval. Hledám, hledám a nenacházím nic, co by mě zaujalo. Jedeme s dětmi, tak i nějaké vyžití pro ně. díky moc za tipy.

Reklama

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 13.02.17 17:57

Mě akorát napadá Hotel Bellevue v Jetřichovicích, má bazén pro děti, záleží, jestli chceš jet v létě či v zimě.

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 13.02.17 18:10

@hudečice Díky, chceme jet v létě, to jsem nenapsala…

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 13.02.17 19:45

Byli jsme v penzionu Pod kaštany. http://www.region-ceskesvycarsko.cz/…pod-kastany/ Je to teda už asi 8 let, ale bylo to tam takové rodinné, příjemné. Ale už se to mohlo změnit :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama