České Švýcarsko -penzion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 13.02.17 17:18
České Švýcarsko -penzion

Ahoj, prosím o tipy na ubytování - penzion, ideálně s polopenzí v Českém Švýcarsku. Diskuzí je tady sice hodně, ale jsou staré a na oživení nikdo nereagoval. Hledám, hledám a nenacházím nic, co by mě zaujalo. Jedeme s dětmi, tak i nějaké vyžití pro ně. díky moc za tipy.

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 13.02.17 17:57

Mě akorát napadá Hotel Bellevue v Jetřichovicích, má bazén pro děti, záleží, jestli chceš jet v létě či v zimě.

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 13.02.17 18:10

@hudečice Díky, chceme jet v létě, to jsem nenapsala…

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 13.02.17 19:45

Byli jsme v penzionu Pod kaštany. http://www.region-ceskesvycarsko.cz/…pod-kastany/ Je to teda už asi 8 let, ale bylo to tam takové rodinné, příjemné. Ale už se to mohlo změnit :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >