Česko je dobré místo k žití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 29540 příspěvků 07.01.19 19:16
Česko je dobré místo k žití

https://www.idnes.cz/…po-cesku_taj

příjemné čtení. A pravdivé.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5283 příspěvků 07.01.19 19:21

Krásné :srdce: jen ten dabing bych zakázala :lol: , většinou je šílený..... nebo na něm naopak zapracovat, aby byl lepší!

Aduš8
Závislačka 3050 příspěvků 07.01.19 19:22

No…příjemné ano, ale myslím, že více než 3/4 bodů by se mohla chlubit jakákoliv země kolem nás :nevim:. Jen se mi v dnešní době extra líbí ten bod s tolerancí k náboženství :lol:

modravlocka
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 07.01.19 19:26

Mu, k některým bodům mám výhrady (nejsou tak růžové, jak je redakce popisuje). Jinak se mi tu ale žije dobře. ;)

Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 351 příspěvků 07.01.19 19:31

Každý bude mít k některým bodům výhrady, ale měli bychom si čas od času připomenout, že spousta pro nás samozřejmostí až tak samozřejmá není. Třeba tekoucí pitná voda, bezpečnost, zdravotní péče…

A mimochodem, manžel pracuje s Australankou a ta je úplně nadšená, jak mají Češi srovnané životní priority a jak jsme rodinně založení :palec:

Kelišová 5283 příspěvků 07.01.19 19:50

@Mala.ještěrka australani jsou strasne divni lidi, videlas na youtube, jak komentuji videa od jak nas vidi svet - cizinci z ruznych zemi dostanou typicky ceska jidla a ochutnávají a hodnotí je? australani jsou snad vzdycky proti, vzdycky maji vyhrady a nechutná jim, nebo né moc :-D diky tem videím jsem na ne uplne alergicka...... treba vanilkovy rohlicky, ten vul si je vymachal v mliku a pak rekl, ze nemaji zadnou chut :roll:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 07.01.19 19:53

No vida, konečně nějaký pozitivně laděný článek.

Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 351 příspěvků 07.01.19 19:57

@debra.morgan Jojo, některý díly jsem viděla :lol: . Vybavuje se mi Australan, co na typicky české jídlo ( tuším svíčkovou?) zhuseně reagoval, že JEJICH burgery s hranolkama jsou mnohem lepší :roll: . A jedna slečna si z knedlíků a masa ten „hamburger“ složila a jedla to rukou :lol: , ale už si nepamatuju, odkud byla.

Kelišová 5283 příspěvků 07.01.19 20:01

@Mala.ještěrka jo :lol: nebo se tusim zase australan rozciloval, jaktože knedliky plneny ovocem vydavame z nase jidlo, kdyz jsou typicke pro cinu a chtel na to hulky :roll: jedna cinanka/vietnamka (nevim, zas tak je nerozlisuju:-D) je fakt tema hulka jedla a slo jí to :lol:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 07.01.19 20:02

Ale jakpak se potom vysvětlí vysoký počet exekucí, zadlužení rodin, vysoký počet bezdomovců, drahota co se bydlení týče, spousta chudých rodin, co si musí půjčovat na novou pračku či lednici, když nenadalý výdaj ve výši 8 000kč je pro ně neskutečně moc? A to už nemluvím o hladových dětech ve škole, kterým musí Babiš sponzorovat jídlo ve školní jídelně… :nevim:

Nadpozemská drbna 29540 příspěvků 07.01.19 20:04
@Nmdl píše:
No vida, konečně nějaký pozitivně laděný článek.

Docela jsem byla překvapená z některých věcí - třeba - je-li to pravda, že máme 6.nejsilnější cestovní pas :palec: .První jsou snad Spojené arabské emiráty.Tak to nejsme ve špatné společnosti.Řada věcí nám připadne tak samozřejmých a přitom to tak ve světě vůbec není.
A ještě jedna věc - máme báječný smysl pro humor, hlavně ten černý.Není věc, aby si z ní Češi hned neudělali srandu.V tom jsme mistři světa :palec:
Je hrozně fajn, že lidé cestují ven.Pak totiž mohou porovnávat tam a tady s častým poznáním, že nikde není tráva zelenější.Nic nenahradí osobní poznání a srovnání.V mnohém nám cizinci mohou tiše závidět.

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 9758 příspěvků 07.01.19 20:06

@Božislava Děti jsou ve škole hladové, protože rodiče si raději koupí cigára a chlast. A každý svého štěstí strůjce. Po osobních zkušenostech už mi snad nikoho není líto. :mavam:

Nadpozemská drbna 29540 příspěvků 07.01.19 20:07
@debra.morgan píše:
@Mala.ještěrka australani jsou strasne divni lidi, videlas na youtube, jak komentuji videa od jak nas vidi svet - cizinci z ruznych zemi dostanou typicky ceska jidla a ochutnávají a hodnotí je? australani jsou snad vzdycky proti, vzdycky maji vyhrady a nechutná jim, nebo né moc :-D diky tem videím jsem na ne uplne alergicka...... treba vanilkovy rohlicky, ten vul si je vymachal v mliku a pak rekl, ze nemaji zadnou chut :roll:

pamatuješ na toho Nepálce, co se ujišťoval, zda v makových koláčcích není opium? :lol: Jsou rozkošní.

Nadpozemská drbna 29540 příspěvků 07.01.19 20:09
@divine woman píše:
@Božislava Děti jsou ve škole hladové, protože rodiče si raději koupí cigára a chlast. A každý svého štěstí strůjce. Po osobních zkušenostech už mi snad nikoho není líto. :mavam:

Souhlas.Ale navrhuj si v tématu udržet odlehčenou příjemnou pohodu a vtip, tedy nereagovat a nekonfrontovat se s trollími prdy jedné B.

renap
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 07.01.19 20:11
@Božislava píše:
Ale jakpak se potom vysvětlí vysoký počet exekucí, zadlužení rodin, vysoký počet bezdomovců, drahota co se bydlení týče, spousta chudých rodin, co si musí půjčovat na novou pračku či lednici, když nenadalý výdaj ve výši 8 000kč je pro ně neskutečně moc? A to už nemluvím o hladových dětech ve škole, kterým musí Babiš sponzorovat jídlo ve školní jídelně… :nevim:

Ale prosím Tě,exekuce,dluhy-do toho se lidi dostávají většinou sami svojí blbostí a finanční negramotností,chudé rodiny,jejichž děti nemají na obědy-kolik takových znáš? Já pár,a vždy jsou to socky,které nepracují,ale chlap tahá basy piv,oba cigáro v hubě,v ruce dotykáč. Drahé bydlení, Nemusí všichni bydlet v Praze a zkus se podívat vedle,třeba do Německa,jakou část platu tam lidi dají za nájmy,vlastní bydlení tam nemá zdaleka tolik lidí,jako tady.
Máme se jak prasata v žitě,každý zdravý člověk má možnost mít se velice dobře,a lidi stejně furt budou nadávat :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >