Český Krumlov nebo Karlovy Vary na pěkný víkend?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 13.02.18 13:49
Český Krumlov nebo Karlovy Vary?

Ahojky :mavam: Tak co je podle vás krásnější a lepší na strávený víkend ve dvou? Nějaké tipy na výlety? :) Kromě courání po městě a chození po kavárnách. Plánujeme jed květen-červen. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 3760 příspěvků 13.02.18 13:52

Tak pro mě je jednoznačně nejkrásnější Český Krumlov, byli jsme tam loni na dovolené a uchvátil mě naprosto. Karlovy Vary máme kousek, tak jsem jimi asi přesycená, ale taky jsou hezké. Ale z těchhle dvou by byl výběr pro mě jednoznačný.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 13.02.18 13:56

Hezčí mi přijde Český Krumlov, tam bych šla na zámek a prošla si historické centrum, tam je krásně všude.

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 13.02.18 13:56

@Monchichik Děkuji :) Já jsem taky spíš pro ten Krumlov, byla jsem tam jako dítě a bylo to úžasný, ale moc si nepamatuju :lol: Láká mě víc..Takže asi to vyhraje ten Krumlov :D :)

Monchichik
Závislačka 3760 příspěvků 13.02.18 14:00

@LuSof Já jsem byla fakt nadšená, je to takový krásný, roztomilý, romantický :lol:. Určitě se tam taky ještě někdy vrátím. My jsme tam byli v červenci, ale zrovna pořád pršelo, teploty kolem 14 stupňů, takže tohle nic moc, ale výhodu to mělo v tom, že tam bylo minimálně turistů, takže jsme si to krásně prošli / několikrát/, protože jsem odtamtud nechtěla odjet :lol:.

Petruna21
Echt Kelišová 9792 příspěvků 13.02.18 14:03

Obě města jsou úžasné :) :palec:

lasička1
Echt Kelišová 8011 příspěvků 13.02.18 14:03

Jednoznačně Český Krumlov.

Monchichik
Závislačka 3760 příspěvků 13.02.18 14:05

@Petruna21 To jsou, ale zakladatelka mezi nimi vybírá, takže doporuč jedno z nich :D.

Lemonkas
Závislačka 4153 příspěvků 13.02.18 14:06

Za me Krumlov, byli jsme tam loni v lete na vode a kdyz jsme projizdeli tou historickou casti, hned jsem rikala ze tam se musime nekdy podivat sami bez deti a uzit si tam tu nadheru…skoda ze to mame pres pul republiky a nemame hlidani pro deti…

Petruna21
Echt Kelišová 9792 příspěvků 13.02.18 14:10

@Monchichik No to je těžké :think: ale tak kdybych to brala za mě tak Český Krumlov :)

kacenka.sks
Kecalka 423 příspěvků 13.02.18 14:11

Ahoj, ve Varech ziji a jižní Čechy a Krumlov mám prochozeny. Za me jednoznacne Český Krumlov, nejen proto, že sám od sebe je krásný, ale je tam spoustu možností na další výlety. Karlovy Vary jsou taky moc fajn, ale to okolí nic moc. Navíc projdes kolonádu, podivas se na Dianu (vyhlidka) a mas hotovo, hezký je hlavne centrum města.

Uživatel je onlineLunysek
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 13.02.18 14:19

Ziji v C. Krumlove za me jednoznacne krumlov. i po tech letech mam porad kam chodit a co objevovat

PeťulinkaSJ
Kecalka 115 příspěvků 13.02.18 14:48

Mě se líbí obojí, ale kdybych si mohla vybrat tak asi Krumlov, jezdíme tam s rodinou už od malička takže tam máme už citovou vazbu a jako skvělé plus je tam krásně:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama