Reklama

Cesta do školky se starším sourozencem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LibyB
Stálice 57 příspěvků 05.02.17 12:58
Cesta do školky se starším sourozencem

Ahoj mamči, mám na Vás teď aktuální dotaz. Mám syny - 4 roky a 10m. Jak v mrazech, kdy je ráno i -13 stupňů (od středy má u nás zase být :-( ), řešíte cestu do školky? Menšího se mi ráno do toho mrazu nechce tahat v kočárku ven, než bych rozmrazila auto, taky by asi taky nebyli kluci v teple a nemám možnost, že by staršího do školky odvedl někdo jiný :-(. Nejlepší řešení mi přijde, nechat si i staršího doma :-). Máte to stejně? Jak řešíte Vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 05.02.17 13:01

Ahoj, mám mimino 4m a ráno chodíme pěšky, malá v nosítku, pořádně zachumlaná :) Ale máme to cca 5-10 minut, opravdu jen kousek.

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 05.02.17 13:04

Vim, ze to navlikani deti je v zime des, ale kdyz mimco zachumlas do deky a fusaku tak o co de? Bude mit v kocarku teplo. To neni reseni nechavat ho doma.. tak male se aspon vyvetra :)

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 05.02.17 13:05

V zimně vodil manžel

LibyB
Stálice 57 příspěvků 05.02.17 13:05

@Brumdibarka Já to také nemám daleko, ale zase musím malého nechat v kočárku venku před školkou než odvedu staršího…Ale kdyby byl taky pořádně zamuchlaný a namazaný, možná by to neva…Celkově by byl venku ani ne 20 minut, mazala bych hned domů…:-)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 05.02.17 13:05

Šátek pro menší :nevim: Jako nepřijde mi to jako řešení nechávat dítě skrz počasí doma.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 05.02.17 13:13

@LibyB no to já si ji beru s sebou dovnitř :) Já myslím, že mu ta chvíle venku neublíží.

LibyB
Stálice 57 příspěvků 05.02.17 13:16

@shina Já ho mám doma ráda :-). Ale je jasné, že potřebuje kolektiv a řád :-D

LibyB
Stálice 57 příspěvků 05.02.17 13:17

@Blanka S Manžel bohužel jezdí do práce ještě před 6 hod. :-(

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 05.02.17 13:21

@LibyB beru naši mladší (10měsíců) sebou i dovnitř. Máme to do školky cca 10min

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 05.02.17 13:22

Když pršelo a šla jsem s malou do školky nosila jsem v šátku… jinak u nás ve školce normálně jezdí kočárky až do školky před šatny… buď nechají mimča v kočárkách a odvedou děti do třídy nebo jdou i s mimčama.

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 05.02.17 13:27

@LibyB Já v těch největších mrazech nechala oba doma (ale starší je tříleťák, tyhle malé děti v mrazech ani ven nechodí, a dávám jen na dopoledne, tak mi to vypravování kvůli dopolednímu tvoření a koukání na pohádky nestálo za to), jakmile už se oteplilo a zase chodily děti se školkou bobovat a do sněhu, tak jsem zase dávala. Mladší nosím v nosítku a v mrazech dávám bavlněnou kukličku pod čepici.
Kamarádka dávala přes kočárek clonu a do kočárku termolahev s horkou vodou a měla vyzkoušeno měřením teploty, že se tam mráz nedostane (to dítě si to zadýchá jako ve stanu) - měla tedy asi pětiměsíční ještě v korbičce). A ve školce se u nás dávají kočárky za první dveře.

Petronka
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 05.02.17 13:37

Chodím do školky s kočárkem bez ohledu na počasí, pro mě je mnohem otravnější když prší než když mrzne :D mladší je lednový, takže zachumlaný ve fusaku, nechávám ho v kočárku přede dveřmi do školky, ve školce je přetopeno, to věčné svlékání a oblékání by byl opruz.

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 05.02.17 13:49

Je, uzij si prave toho, ze jeste posledni rok/dva nic nemusis a ze ty deti rad a kolektiv za kazdou cenu nepotrebuji! Udelej si na rodicaku pohodu, to uz se nikdy, nikdy nevrati!
Jak zacne skola, tak uz budete muset furt a za kazdeho pocasi.

Nejmladsi se narodila v lednu a kluci chodili do skolky jen proto, ze je mohl vozit rano muz nebo babicka, jinak bych si je taky nechala doma.

Ted je nejstarsi ve druhe tride a uz muzu na to „nicnedelani“ jen vzpominat, protoze do skoly ho proste odvezt musim, i kdyz mala by jeste treba chtela spat, musim ji rano rozespalou vytahnout do mrazu, ted stres, at to stihneme na osmou i s rozmrazova­nim auta…

Vyuzij toho, ze NEMUSIS! Udelejte si klidne par dni pohodicky doma v teple.

LibyB
Stálice 57 příspěvků 05.02.17 13:51

Tak ženy, moc děkuji za názory…přestanu být cíťa a nebudu se bát, že se nadýchá mrazivého vzduchu :-). Hurá do školky :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama