Cesta ke konci manželství kvůli dětem a kariéře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 11:47
Cesta ke konci manželství kvůli dětem a kariere

S manželem jsme spolu uz dlouho - vlastně to byl náš obou první vážný vztah, po 3 letech jsme se z lásky vzali. Po dalších 3 se nám narodilo vysněné miminko a po roce a půl další 2 :) byly chtěné ac naplanovane…Bohužel mi přijde ze to mezi námi začíná být uz delší dobu pod bodem mrazu…manžel si buduje svoji kariéru a firmu a ma pocit ze to ho opravnuje k tomu, ze na nic jiného nemusí sáhnout…o děti se starat nechce, společně ztraveny čas je akorát ve slibech a nebo pěkný opruz…je pořád v tahu, na sluzebkach nebo když už je doma, tráví ho s rodiči…s těmi bydlíme, ale ja jsem za to ráda, tchýně je jediná, kdo mi pomůže…a že by vydělával nějaký těžký prachy…to spíš naopak…o tom jsou také neustale dohady…už me to nebaví…nehodlám dělat žádné velké kroky, spíš by me zajímalo jestli je fakt v tehle době normální ze chlapi si delaji kariéru, jsou fakt porad v tahu a s ničím nepomuzou nebo tu jsou další ženy který to považují za velký problém ve vztahu???

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10424 příspěvků 24.02.17 11:56

My to tak z velké části mame, ale jednak mi to nevadí a druhak manžel vydělá tolik, ze to kompenzujeme dovolenými a rozmazlovanim se. Vždy jde o to, aby to vyhovovalo vám. Na jiných lidech nezáleží

Paola21
Závislačka 3518 příspěvků 24.02.17 12:05
@Anonymní píše:
S manželem jsme spolu uz dlouho - vlastně to byl náš obou první vážný vztah, po 3 letech jsme se z lásky vzali. Po dalších 3 se nám narodilo vysněné miminko a po roce a půl další 2 :) byly chtěné ac naplanovane…Bohužel mi přijde ze to mezi námi začíná být uz delší dobu pod bodem mrazu…manžel si buduje svoji kariéru a firmu a ma pocit ze to ho opravnuje k tomu, ze na nic jiného nemusí sáhnout…o děti se starat nechce, společně ztraveny čas je akorát ve slibech a nebo pěkný opruz…je pořád v tahu, na sluzebkachnebo když už je doma, tráví ho s rodiči…s těmi bydlíme, ale ja jsem za to ráda, tchýně je jediná, kdo mi pomůže…a že by vydělával nějaký těžký prachy…to spíš naopak…o tom jsou také neustale dohady…už me to nebaví…nehodlám dělat žádné velké kroky, spíš by me zajímalo jestli je fakt v tehle době normální ze chlapi si delaji kariéru, jsou fakt porad v tahu a s ničím nepomuzou nebo tu jsou další ženy který to považují za velký problém ve vztahu???

takže se o děti nestará, nikam s nimi nechodí, doma ti nepomůže, je pořád někde pryč a buduje si kariéru, ale na financích se to neprojeví…

je nějaká šance na zlepšení aspoň v těch penězích? jinak mít doma chlapa, co se nepostará, nezajímá a moc nevydělá (soudím s tvého příspěvku, nevím, kolik bere) je docela na nic

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 12:06

Myslím, že když založíš rodinu, tak potom všechno co děláš, by mělo být dobré pro rodinu. Samozřejmě každý má právo se realizovat. Ale po vzájemné dohodě a ne na úkor ostatních. Děti mají oba rodiče a oba rodiče se jim mají věnovat. :nevim: Já bych takového nechtěla, co se dětem nevěnuje a nic je neučí, čas do nich neinvestuje a není pro něj samozřejmost si sám od sebe zahrát pexeso nebo zakopat do balónu nebo si vyjet na kola…k čemu tu rodinu má? Aby splnil společenskou normu a dál nic? Je to vážně smutné a je to docela časté. Možná teď v zimě to na tebe dolehlo, jak jsi víc doma. Začne být pěkně a budete bývat venku a budete víc spolu…snad. Ale rozumím ti.

kpiskacova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 12:07

@Paola21 šance je, budu pracovat z domova a vydělávat si vlastní peníze :D

Paola21
Závislačka 3518 příspěvků 24.02.17 12:10
@kpiskacova píše:
@Paola21 šance je, budu pracovat z domova a vydělávat si vlastní peníze :D
:lol: dobrý no a u manžela? to přeci nejde, aby hodil rodinu přes palubu a byl pořád někde v tahu a domů přinesl peněz, jako by dělal normálně 8 hodin denně někde

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 24.02.17 12:11

To se těžko posuzuje, můj muž hodně pracuje, většina věcí je na mě, ale slušně vydělává, a když má trochu času, tak se nám věnuje a pro děti by se rozkrájel, takže něco za něco, až nebudu na mateřské a budu taky vydělávat, bude zas moci on polevit občas trochu v práci :nevim:

sakota
Kelišová 5499 příspěvků 24.02.17 12:13

Máme podobně, ale dopředu bylo dohodnuto, že to tak bude. A vydělává aspoň dost na to, že když už jsme spolu, věnujeme se svým společným koníčkům bez ohledu na finance a existuje reálná možnost, že pokud si udrží práci, nebudu muset nastupovat po konci rodičáků do práce a budu moct stále dělat doma všechno, ale na plný úvazek. Ale to je ještě za hrozně dloouho. Jinak tak, jak to máš ty, zakladatelko, bych to za problém taky považovala.

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 24.02.17 12:21

Manzel maka cca 15-20 h. denne, je jedno jestli v praci nebo z domu. Ja jsem na materske. Neberu to tak, ze „si buduje karieru“. Beru to tak, ze to dela pro nas, pro rodinu. Kdyz to zvladam, necham ho v tom. Kdyz potrebuju pomoct, prace jde stranou, teda pokud to neni uplne kriticke. Kdyz je neco akutniho, mame tak nejak domluveno, ze to zkusim zvladat vse sama, on az polevi napor, zustane treba nejaky den doma. Nekdy skoro odpadam, obzvlaste ted pred porodem, na druhou stranu vim, ze nas zajisti a ze pro nas udela skoro prvni posledni, pokud bych to po nem chtela. Snazim se nezneuzivat ani jeho dobractvi, ani celkovou financni situaci. Spise se snazim najit tu spravnou rovnovahu. Obcas ho musim s tou praci krotit, aby si trochu uzil dcerku, dokud je to nase „miminko“. Jindy se zase tak zabere do hry, ze mu trosku praci pripominam.

Ale je pravda, ze mit to za podminky, ze nas tak tak uzivi, asi bych mela ty hranice tolerance posunute. Je taky otazkou, co pro zakladatelku znamenaji „tezky prachy“. V kazde rodine je to nastavene jinak. Vidim to na nasich rodicich, oboji jsou v duchodu. Manzelovo rodice vyjdou a jeste uspori. Od nasich kazdy mesic posloucham, jaky jsou chudaci. Bydli ve stejnem meste, duchody maji cca stejne.

zoidberg
Extra třída :D 11861 příspěvků 24.02.17 12:26

Makal jsem jako šroub, abych všem zajistil blahobyt - doma kecy a nespokojenost.
Zůstal jsem s děckem doma a dál makal a vydělával - doma kecy a nespokojenost.
Poslal jsem manželku k vodě - doma klid a spokojenost.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 24.02.17 12:28

My jsme se s manzelem dohodli, ze on se venuje sve casove velice narocne praci a ja jsem doma s detmi a o vse se staram. Detem se venuje pokud muze a rad s rodinou travi cas. Nosi domu ovsem kralovske penize, diky nemu muzeme doprat sobe i detem.

Mit doma chlapa, ktery je vecne pryc, prinese houby a je mu to jedno, to by se mi taky nelibilo.

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 24.02.17 12:36

Manzel mi dal prostor k tomu, abych si zacala budovat karieru, bez toho by to neslo. Ale predtim jsme si sedli a probrali, jak to bude, at nevznikaji spory. Zatím to funguje. Zkuste si promluvit a nebo si takyou najdi praci a cast domacich povinnosti prevel na muze. Ja pracovala po dobu vsech tri materskych.

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 24.02.17 12:44

U nas tez manzel chodi z prace az vecer.
Potom je vecere, vykoupou se deti, ja je uspavam a on kolikrat zase pracuje.
Vice mene jsem na ne vetsinu casu sama. Ale zase diky tomu muzeme bydlet v dome misto bytu a nemusim prevracet kazdou korunu i ted, kdyz jsem na rodicaku.
Holt kazda mince ma 2 strany.

Ale nechapu tedy, k cemu je dobre, ze zakladatelky chlap travi cele dny v praci, kdyz financni efekt je nula.
To se tam snad spis zasiva, ne?

Me by zajimalo, co jsou ty kralovske penize?
50 000, 100 000…?

cecetka
Kelišová 7348 příspěvků 24.02.17 12:45
@zoidberg píše:
Makal jsem jako šroub, abych všem zajistil blahobyt - doma kecy a nespokojenost.
Zůstal jsem s děckem doma a dál makal a vydělával - doma kecy a nespokojenost.
Poslal jsem manželku k vodě - doma klid a spokojenost.

Spatny vyber manzelky :mavam:

Alkata
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 24.02.17 12:55

Chlap co je věcně v praci stojí za houby. I kdyz vydělává. To neni žádné umění. Makat od nevidím do nevidím umí každý. Umění je pracovat co nejméně, vydělávat a mit cas na rodinu a koníčky.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >