Cesta z letiště s malým dítětem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.12.21 09:46

Cesta z letiště s malým dítětem?

Ahoj všem,
potřebovala bych poradit. Chystáme se do zahraničí s malým dítětem poprvé bez cestovky, byli jsme zatím jen u moře a to je jiné.
Nevíte jak je to s cestováním z letiště autobusem? Seděla by na mě nebo musí mít nějakou sedačku? Vím, že asi hloupá otázka :D, ale vždy když jsme byli v cizině, tak jsem vůbec nekoukala, jak cestují malé děti.
Našla jsem i vlak, že z letiště jede, ale i tak se musí cca 5 minut autobusem píšou. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26413
7.12.21 10:03

@MartinkaD25 No úplně stejně, jako kdekoli v Čechách. Buď si s sebou vemte kočár a cestujte tak, aby mohl do přepravy, nebo si dítě vezmeš na klín/posadíš vedle sebe na sedačku. Mě osobně nejvíc děsily taxíky v zahraničí, které obvykle nevozí autosedačky a jezdí jako čuňata :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
7.12.21 10:03

Tak to asi zalezi na dane zemi, jaka ma silnicni pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6799
7.12.21 10:53

Byli jsme v Italii s rocnim jen Letadlo a pak mistni doprava. v buse sedel na sedacce/kline jako u nas. Nikdo to neresil. Jen jsme brali mensi kocar aby byl skladnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.12.21 08:54

@hospodki
Taky chceme Itálii. Tak super, kočárek mít budeme i tak. Děkuji jsem klidnejsi :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6799
8.12.21 09:01

@MartinkaD25 Kdyz to slo, tak jsme preferovali vlak, tam to bylo jednodussi. Malej se dal uspat v kocaru. V autobuse to bylo slozitejsi a hur se uklidnoval, ale jinak fakt v pohode. Navic Italove jsou stary narod, deti je tam poskromnu a jsou z mimin vyplesknuty a tim i mnohem tolerantnejsi. Cim vic na jih tim vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat