Čestné prohlášení o bezinfekčnosti, školní dítě

811
11.5.21 10:09

Cestne prohlaseni o bezinfekcnosti, skolni dte

Ahoj maminy skolnich deti nepodporujici vydelavani vlady na ukor zdravi deti a vy ktere jste pro zachovani normalniho zivota bez neustaleho dokazovani bezinfekcnosti. Vymyslim jak dostat dite do skoly bez toho aby muselo byt testovano. Zkouseli jste treba cestne prohlaseni o tom ze dite neni nemocne a ze nemaji pravo na informace o nasem zdravotnim stavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29270
11.5.21 10:20

Skola ma sve pokyny, nějaké čestné prohlaseni ji nezajima. Uz probehly nejake soudy kvuli rouskam a testum, zatim nikdo nevyhral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
11.5.21 10:25

@vokishka vysledky soudu se myslim ani nedozvime, to budou tutlat jako vsechno co se jim nehodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29270
11.5.21 10:26
@quanavera píše:
@vokishka vysledky soudu se myslim ani nedozvime, to budou tutlat jako vsechno co se jim nehodi.

To tezko, trochu paranoidní, ne? Takovou vec by ucastnik okamžitě zverenil. Zatim se zveřejňují zamitava stanoviska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
11.5.21 10:28

Tohle je nesmysl, na papír ti s**e pes. Zkusit donést svoje testy, to by se mělo uznávat, pokud nevyhovují skolni. Jinak me vic štvou jiné věci( roušky ve školách) než ty testy, dětem nijak nevadí. Naopak kdyby jim to dělali jak to bylo, dvakrát týdně, nemusel by člověk složité řešit testy před kroužky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
11.5.21 10:29

A jak si tím čestným prohlášením můžete být jistí, když dítě nebude na testech? :think:
Momentálně je pravidelné testování podmínkou pro navštěvování školy, to nejde obejít a žádný normální ředitel na sebe takovou zodpovědnost nevezme.
Zjistit, že nějaké takové dítě navštěvuje třidu s mým dítětem, budu silně proti, ty podmínky jsou pro všechny, tak nevím, proč já bych je měla dodržovat, když někdo jinej to má na háku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31995
11.5.21 10:44
@quanavera píše:
Ahoj maminy skolnich deti nepodporujici vydelavani vlady na ukor zdravi deti a vy ktere jste pro zachovani normalniho zivota bez neustaleho dokazovani bezinfekcnosti. Vymyslim jak dostat dite do skoly bez toho aby muselo byt testovano. Zkouseli jste treba cestne prohlaseni o tom ze dite neni nemocne a ze nemaji pravo na informace o nasem zdravotnim stavu?

Neboj. Když se budete trochu snažit, zase se ta situace zhorší… Nebo o co ti jde? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
11.5.21 10:50

@quanavera jinak fb skupinka rodiče dětí bez Rousek, nebo tak nějak. Chvíli jsem tam byla, ale při zvrhnutí se v čipování, genocidy apod, jsem zas rychle zdrhla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3034
11.5.21 17:41
@quanavera píše:
Ahoj maminy skolnich deti nepodporujici vydelavani vlady na ukor zdravi deti a vy ktere jste pro zachovani normalniho zivota bez neustaleho dokazovani bezinfekcnosti. Vymyslim jak dostat dite do skoly bez toho aby muselo byt testovano. Zkouseli jste treba cestne prohlaseni o tom ze dite neni nemocne a ze nemaji pravo na informace o nasem zdravotnim stavu?

Proč ti vadí testování? Opravdu by mě zajímaly argumenty. Podle mě je to maličkost, kterou zvládne každé dítě. Důležitější je vzdělávání, kolektiv, kamarádi, autorita učitele atd. Testování mi vůbec nevadí, to spíš roušky. Ale ani jedna dcera nemá problém ani s testem, ani s rouškama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21735
11.5.21 17:47
@quanavera píše:

dítě nemusí být ve škole testováno, pokud se prokáže potvrzením od lékaře, že prodělalo covid a je v 90denní ochranné lhůtě, nebo se prokáže potvrzením z odběrového místa, že bylo testováno a je negativní.

Jinak se prostě bez testu do školy nedostane. Na čestné prohlášení ti séře Bílý tesák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
11.5.21 19:10
@Murka píše:
Proč ti vadí testování? Opravdu by mě zajímaly argumenty. Podle mě je to maličkost, kterou zvládne každé dítě. Důležitější je vzdělávání, kolektiv, kamarádi, autorita učitele atd. Testování mi vůbec nevadí, to spíš roušky. Ale ani jedna dcera nemá problém ani s testem, ani s rouškama.

Protoze je to nesmysl, ta rouska a testy deti stejne neochrani, je to akorat byznys, oni vydelavaji na ukor zdravi deti. Delaji z nich pokusne kraliky. A opravdu nebudu rikat synkovi jak je to v pohode kdyz neni. Nechapu ostatni rodice, kdyby se vzepreli, nenechali si to libit, oni by toto treba zrusili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21735
11.5.21 19:31
@quanavera píše:
Protoze je to nesmysl, ta rouska a testy deti stejne neochrani, je to akorat byznys, oni vydelavaji na ukor zdravi deti. Delaji z nich pokusne kraliky. A opravdu nebudu rikat synkovi jak je to v pohode kdyz neni. Nechapu ostatni rodice, kdyby se vzepreli, nenechali si to libit, oni by toto treba zrusili.

kdo ONI?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
11.5.21 19:38

A když se ukáže, že to tvoje čestné prohlášení nebylo pravdivé a děcko někoho nakazí, budeš dotyčným platit odškodné? Nebo jak si to jako představuješ v praxi? K čemu je ostatním nějaký papír s tvým prohlášením založeném pouze na tom, že ty si myslíš, že je děcko zdravé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
11.5.21 21:39
@Livi92 píše:
A když se ukáže, že to tvoje čestné prohlášení nebylo pravdivé a děcko někoho nakazí, budeš dotyčným platit odškodné? Nebo jak si to jako představuješ v praxi? K čemu je ostatním nějaký papír s tvým prohlášením založeném pouze na tom, že ty si myslíš, že je děcko zdravé?

Ano klidne si to vezmu na sve triko, protoze vim ze syn covid opravdu nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
11.5.21 21:41
@neumisa píše:
kdo ONI?

Kdo asi? Treba ti zaprodanci ve vlade?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek