Čestné prohlášení - potvrzení příjmu na přídavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ellievanessqa
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 21.10.14 18:56
čestné prohlášení -potvrzení příjmu na přídavky

Přeji hezký večer všem, potřebovala bych poradit, jak sepsat čestné prohlášení o příjmu přítele za minulý leden a pulku unora, je to kvuli tomu že chcem zažádat o přídavky na děti a přitelův byvaly zamestnavatel se kamsi zdekoval tak mi paní na UP poradila právě to čestné prohlášení jen nějak nemám představu co vše tam uvést, přítel je pracovne dost často pryč proto se ptám tady, potřebujem to sepsat dnes :)

Reakce:
TomyTomy
Kecalka 455 příspěvků 21.10.14 19:03

@ellievanessqa Ahoj nevím ppřesnějak to myslis ale jestli to je opravdu jen cčestné prohlášení tak stačí napsat jen já (jméno)čestné prohlašují ze…co a podpis datum a kde. Podle me to takhle úplněsstačí. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové řádila i na pohřbu Zindulky: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >