Cestou krále - kniha od Ludmily Vaňkové

191
6.6.13 17:01

Cestou krale - kniha od Ludmily Vankove

Dobre odpoledne. Chtela bych se jenom zeptat, jestli jste nektera nenarazila nahodou v knihkupectvi ve Vasem meste na tuto knihu: Ludmila Vankova - Cestou krale. Na internetu je to rozprodano, v Praze ji zatim sehnat nemuzu, tak jsem si rikala, ze treba nekde v nejakem knihkupectvi v jinem meste by se nenasla. Za jakoukoli iformaci budu vdecna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2379
6.6.13 17:40

Ahoj,

Ty jsi z Phy? Mám dojem, že jsem ji cca před třemi týdny zahlédla v antikvariátu kousek od I. P. Pavlova.. ale teď si úplně nejsem jista, jestli to byla právě ona.. každopádně v týdnu budu mít určitě cestu kolem, tak bych se podívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
6.6.13 18:54

Ahoj Eifos, dekuju moc za odpoved. Ja vlastne ziju v cizine, ale v Praze mam rodice. Kdyby jsi knihu znovu videla mohla by jsi se prosim zeptat na telefonni cislo do antikvariatu, abych se s nima domluvila? Dekuju jeste jednou za informaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
6.6.13 20:18

Určitě jo. Kdyby tam byla, koupím ji.. a buď ji budeš chtít, nebo si ji prostě nechám, kdybys nebyla v kontaktu. Vaňkovou mám taky ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
6.6.13 20:40

To by jsi byla hodna dekuju! Napis mi kdyz tak pak soukromou zpravu, pokud knizku koupis, domluvime se jak by jsi se sesla s nasima. Hezky vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dajsy
29.8.13 01:37

L.Vaňková : Cestou krále, Válka růží

Ahoj, před časem tu byla řeč o knize Ludmily Vaňkové. Také beznadějně sháním Cestou krále a ještě Válka růží. Kdyby si ji třeba Lucie nekoupila, mám o ni zájem. Prosím o zprávu - děkuji. D. K. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2379
29.8.13 08:44

Já ji bohužel nesehnala :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dajsy
29.8.13 18:17

**děkuji odpověď :mavam: **

• Citovat
  • Nahlásit
191
31.8.13 21:21

Knizku jsem taky porad jeste nesehnala. Dajsy kdybych ji objevila a meli vic kousku, tak dam urcite vedet, i tobe Eifos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat