Reklama

Cestování letadlem - něco na uklidnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 21:30
Cestovani letadle. - neco na uklidneni

Ahoj, chci se zeptat jestli existuje neco na uklidneni pro dite do letadla. Poletime se synem 20 mesicu, odlet mame v nejmin vhodnou dobu-4:30. Kdyz se vzbudi a chce spat tak zacne desne rvat a ma vydrz.. rve. klidne i hodinu :zed: ma z letu fakt strach a napadlo me zda neexistuje neco na uklidneni pro dite…nejakej lehkej oblbovak…klidne homeopatika…mam strach ze mi prorve ceou cestu :,(

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3775 příspěvků 7 inzerátů 12.09.18 21:45

půlka Kinedrylu, ale chce to vyzkoušet, na někoho působí právě naopak

Prtulak
Kecalka 204 příspěvků 12.09.18 22:35

Od boironu jsou homeopatika Sedatif pc. Zkušenosti nemám..

Caboverde
Kecalka 167 příspěvků 13.09.18 00:18

Uprimne, letet bych s vami nechtela. Meli jste radeji zvolit let pres den. Mne se to osvedcilo, delam to tak i kvuli mnohem starsimu diteti, ktere leta v posledni dobe pravidelne kazde dva mesice. Navic jsem toho nazoru, ze dite pod dva roky nema v letadle kvuli nedostatecne vyvinute imunite co delat, ale je to vase vec. Proc se neporadis s pediatrem? Kinedryl je podle me az pro deti starsi dvou let, zkusenost nemam. Necpu dite zbytecne leky. A hlavne je predevsim na nevolnost, jestli na nekoho pusobi tlumive je diskutabilni. Podle me je rozumnejsi letat az kdyz je na to dite dostatecne vyzrale. A vubec volit destinaci, delku letu a spoustu dalsich faktoru podle toho, co je dite schopno zvladnout.

Caboverde
Kecalka 167 příspěvků 13.09.18 00:24

Koukla jsem na pribalovy letak Kinedrylu a do dvou let se davat nesmi, takze hodne stesti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 07:37

@Caboverde letet pres den jsem chtela ale bylo tolik omezujicich faktiru ze to bohuzel nevyslo :( doktorce volat budu ale ta mi treba homeopatika nerekne protoze s tim nema zkusenost…pokud je kinedril od dvou let tak ho urcite davat nebudu

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 13.09.18 08:04

Ten Sedatif pro deti taky neni, to kdyz uz, tak spis Sedalia sirup. Ale chtelo by to zacit davat uz nekolik dni pred cestou. I tak je otazka jestli zrovna u vas zafunguje.

TMana
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 13.09.18 08:07

Jak se u 20M dítěte pozná, že se bojí letu?

LKL
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 13.09.18 14:28

Flaska s mlikem…
Pulku kinedrilu bych nedala, jednou jsme tim uplne odrovnali sestiletou (mela to do auta) - od ty doby i ji davam pouze ctvrtku, jinak je pak neprobuditelna a I po probuzeni uplne mimo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >