Cestování letadlem - něco na uklidnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 21:30
Cestovani letadle. - neco na uklidneni

Ahoj, chci se zeptat jestli existuje neco na uklidneni pro dite do letadla. Poletime se synem 20 mesicu, odlet mame v nejmin vhodnou dobu-4:30. Kdyz se vzbudi a chce spat tak zacne desne rvat a ma vydrz.. rve. klidne i hodinu :zed: ma z letu fakt strach a napadlo me zda neexistuje neco na uklidneni pro dite…nejakej lehkej oblbovak…klidne homeopatika…mam strach ze mi prorve ceou cestu :,(

Reakce:
stinga
Závislačka 4446 příspěvků 3 inzeráty 12.09.18 21:45

půlka Kinedrylu, ale chce to vyzkoušet, na někoho působí právě naopak

Prtulak
Kecalka 340 příspěvků 12.09.18 22:35

Od boironu jsou homeopatika Sedatif pc. Zkušenosti nemám..

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 13.09.18 00:18

Uprimne, letet bych s vami nechtela. Meli jste radeji zvolit let pres den. Mne se to osvedcilo, delam to tak i kvuli mnohem starsimu diteti, ktere leta v posledni dobe pravidelne kazde dva mesice. Navic jsem toho nazoru, ze dite pod dva roky nema v letadle kvuli nedostatecne vyvinute imunite co delat, ale je to vase vec. Proc se neporadis s pediatrem? Kinedryl je podle me az pro deti starsi dvou let, zkusenost nemam. Necpu dite zbytecne leky. A hlavne je predevsim na nevolnost, jestli na nekoho pusobi tlumive je diskutabilni. Podle me je rozumnejsi letat az kdyz je na to dite dostatecne vyzrale. A vubec volit destinaci, delku letu a spoustu dalsich faktoru podle toho, co je dite schopno zvladnout.

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 13.09.18 00:24

Koukla jsem na pribalovy letak Kinedrylu a do dvou let se davat nesmi, takze hodne stesti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 07:37

@Caboverde letet pres den jsem chtela ale bylo tolik omezujicich faktiru ze to bohuzel nevyslo :( doktorce volat budu ale ta mi treba homeopatika nerekne protoze s tim nema zkusenost…pokud je kinedril od dvou let tak ho urcite davat nebudu

Ijen
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 13.09.18 08:04

Ten Sedatif pro deti taky neni, to kdyz uz, tak spis Sedalia sirup. Ale chtelo by to zacit davat uz nekolik dni pred cestou. I tak je otazka jestli zrovna u vas zafunguje.

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 13.09.18 08:07

Jak se u 20M dítěte pozná, že se bojí letu?

LKL
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 13.09.18 14:28

Flaska s mlikem…
Pulku kinedrilu bych nedala, jednou jsme tim uplne odrovnali sestiletou (mela to do auta) - od ty doby i ji davam pouze ctvrtku, jinak je pak neprobuditelna a I po probuzeni uplne mimo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >