Cestování mezi kraji - jak?

Anonymní
3.3.21 10:09

Cestování mezi kraji ...jak ??

Ahoj:)
Prosím vás, ohledně nastalé situace, která mi velmi zkřížila plány. Mám na zítra domluvenou psychoterapii, ale v jiném městě nežli v tom kde v současnosti žiji. Jak moc se ve vlacích kontroluje, kdo kam proč jede? Nutně tam potřebuji, ale nevím jak to udělat. Bojím se, že mě zastaví a budou chtít bůhví jaká potvrzení. Bohužel onen terapeut mi potvrzení dát nemůže, jelikož on sám by se oficiálně neměl s pacienty setkávat. Napadlo me napsat tedy čestné prohlášení, ale vlastně nevím co do něj dát.
Kdyby stě měly nějaký nápad, či vlastní zkušenost, tak budu moc ráda.
Děkuji:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
3.3.21 10:11

Najdi si formulář na netu, zaškrtni tam návštěvu doktora, podepiš, napiš datum a jeď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 10:13

@Paola21
Nojo, ale co když si to budou chtít ověřit a budou mu volat. Nechci, aby z toho měl potíže, jelikož sám tímto hodně riskuje.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
3.3.21 10:14
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
3.3.21 10:15

Terapie online?
Nebo to prostě riskni no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
3.3.21 10:15
@Anonymní píše:
@Paola21
Nojo, ale co když si to budou chtít ověřit a budou mu volat. Nechci, aby z toho měl potíže, jelikož sám tímto hodně riskuje.

na to se každý vykašle, nebo tam zaškrtni třeba úřad, nebo cokoli na co je výjimka, jestli se tohoto bojíš :nevim:
taky jedu v pondělí 8.3. k zubaři, jsem objednaná telefonicky, nemám žádný papír, že je to pravda, pochybuju, že by zubařce volali, to by se stejně nedovolali :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
3.3.21 10:17

@Paola21 jenže to je něco jiného, zubař ordinovat může :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
3.3.21 10:18
@Kolarkaa píše:
@Paola21 jenže to je něco jiného, zubař ordinovat může :lol:
:D no ale v tom formuláři není jaká je to specializace ne? prostě jede k doktorovi a basta, kdyby měli obvolávat, tak nedělají nic jiného
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15993
3.3.21 10:19

Je to zdravotní péče. A tedy pokud terapeut/ka poskytuje služby naživo, tak je má službu s pojišťovnou. Pokud bere cash, tak to by měla mít provozovnu zavřenou. (ano, je to debiláž…)

Ale teda výrazně rozumnější je domluvit se s terapeutem/kou na on-line setkání.

Příspěvek upraven 03.03.21 v 10:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 10:19

@Paola21
No, teď mi navrhl kámoš, že můžu napsat, že jsem se rozešla s partnerem..a do toho města si jedu pro zbývající věci, které u nej mam… Proslo by tohle? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15993
3.3.21 10:20

@Verrroonikaaa a proč chceš lhát, když tvůj důvod je zcela v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16072
3.3.21 10:25

Doktor nic neriskuje a ty taky ne. Jsi normální? Jedeš k doktorovi. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20696
3.3.21 10:25
@Verrroonikaaa píše:
@Paola21
No, teď mi navrhl kámoš, že můžu napsat, že jsem se rozešla s partnerem..a do toho města si jedu pro zbývající věci, které u nej mam… Proslo by tohle? :roll:

ne tohle by určitě neprošlo, nevymýšlej blbosti, vytiskni si čestné prohlášení, že jedeš k lékaři a nevyšiluj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
3.3.21 10:29

Napiš si do formuláře že jedeš k lékaři.. Zbytečně by jsi lhala na co?.. Kdyby měli volat pokaždé lékaři asi by nedělali nic jiného spousty lidí prostě k dr musí a tečka :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 10:30

No lhát, jelikož ten doktor má povolené pouze video psychoterapie a nesmí se setkávat s pacienty. Tudíž toto cele je vlastně ja černo. A on by pak z toho mohl mít problém, kdyby nss to přišli.
Každopádne pro mě je to důležité za nim jet, proto to „riskuju“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat