Cestování mezi okresy - jak moc je to přísné?

5.3.21 20:11

Cestování mezi okresy - jak moc je to přísné?

Dobrý den,
Mám dotaz na ty, kteří už mají nějaké zkušenosti s kontrolami na hranicích okresů. Jsou opravdu přísné? Jak moc se kontrolují autobusy?
S přítelem bydlíme 10 km od sebe, bohužel v různých okresech. Bydlet spolu bohužel ty tři týdny nemůžeme. Uvěřili by nám, kdybychom do čestného prohlášení napsali prostě třeba návštěva lékaře nebo by to mohli řešit dál?
Oba jsme zodpovědní a snažíme se s nikým jiným nestýkat. Jen jsme bohužel doplatili na to, že žijeme v různých okresech.
Děkuju za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83
5.3.21 20:22

Rozkaz znel jasne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14980
5.3.21 20:24

@Sabrina2001 Jezdim kazdy den do zamestnani. Behem tohoto tydne me zastavili jen v utery rano. Jinak jsem projizdela bez kontrol.
Ale obavam se, ze o vikendu moc lidi do prace jezdit nebude, provoz bude mensi, tak je vetsi sance na kontrolu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2473
5.3.21 20:27

U nás stojí policisté na hranici, prý snad nonstop… Přítel má popsané firemní auto, tak jde vidět, že jede pracovně, tak ho nikdy nestaveli, běžná osobní auta už berou, ale autobusy snad nějak nekontroluji, nemam zkusenost..
Lékaře záleží - o víkendu asi neuvěří, přes týden ano..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2473
5.3.21 20:27
@cecetka píše:
@Sabrina2001 Jezdim kazdy den do zamestnani. Behem tohoto tydne me zastavili jen v utery rano. Jinak jsem projizdela bez kontrol.
Ale obavam se, ze o vikendu moc lidi do prace jezdit nebude, provoz bude mensi, tak je vetsi sance na kontrolu :nevim:

Kontrolují i autobusy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2473
5.3.21 20:29

Jinak taky záleží, odkud jste.. V pondělí kontrolovali nejvíc v Moravskoslezskem kraji, to někde stavěli fakt všechna auta a tvořily se kolony, nejméně naopak kontrolovali v Praze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
5.3.21 20:31

Mě stavěli 2× když jsem jela doopravdy k lékaři. Já bych si to nelajzla, oční mi pro jistotu napsali v ten den sms, že jsem objednaná na prohlídku. Takže to policajt viděl černé na bílém. Na lékaře bych se prostě nevymlouvala. A je to přísné, nechali lidi tuším do středy ještě se vzpamatovat. Jinak už solí pokuty od 10 tisíc a… výše. Jestli na to máš :nevim: proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
5.3.21 20:35

Mě kontrolovali včera ve vlaku v Uhříněvsi. Směrem do Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 20:40

@Beckyttine5 Jsme z plzeňského kraje. Táta jezdí taky každý den do Plzně do práce a prý ho ještě ani jednou nezastavili, to samé bratr. Ale kdo ví, náhoda je blbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
5.3.21 20:41

@Beckyttine5
Cetla jsem, ze ano, kontroluji i autobusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
5.3.21 20:42

Manžel pracovně jezdí po celém kraji a kontrolují ho hodně často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14980
5.3.21 20:44
@Beckyttine5 píše:
Kontrolují i autobusy?

Nevim. V dobe kdy jezdim, zadne autobusy nejezdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
5.3.21 20:44
@Lucie008 píše:
Manžel pracovně jezdí po celém kraji a kontrolují ho hodně často.

Po kraji nebo mezi kraji?
Jakože prejizdi okresy nebo ho kontrolovali i proč je „jen“ mimo obec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
5.3.21 20:46

Cestovala jsem tento týden přes x okresů pracovně a nezastavovali mě. Manžel hlídá v noci na určitém stanovišti a musí zkontrolovat každé projíždějící auto, ale říkal, že už jsou to od pondělka „stáří známí“, že jsou to lidé co jezdí do práce a zpět. První den byli benevolentní, teď nevim, nepotkáme se. Já bych to asi neriskla, ale nevím. 3 týdny by se daly přežít, ale všichni víme, že to bude na dýl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
5.3.21 20:47

@Nelel12 na místě max 10tis, ale co bys musela udělat, abys ji dostala, to fakt nevim. Ve správku jsou bez šance.. vzhledem k počtu případů a možným vyjímkám :roll:

Zakladatelko, u nás celkem volno. Holt si pořiď ofiko formulář a jestli na to máš odvahu, zaškrtni nějakou vyjímku a trvej na ni. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat