Cestování MHD s dvojkočárkem - aktuálně

623
17.4.17 17:20

Cestovani mhd s dvojkocarkem-aktualne

Dobry den,
rada bych se zeptala ostrilenych maminek dvojcatek nebo sourozencu, kteri se narodili brzy po sobe, na zkusenosti z cestovani. Konkretne mi jde o cestovani MHD v Praze.

Mam dva prtata a potrebuju se nejak psychicky pripravit na cestu do Prahy a hlavne po Praze s dvojkocarem(sportak a hluboka korba vedle sebe). Jsou nejaka uskali, na ktera se pripravit? Jsou treba nejake stanice metra, kde je treba uzsi vytah, nez je bezne? 80tkami dvermi projedu:-) Ja vlastne ani nevim, na co se ptat, ale dost se toho desim, tak se snazim pripravit na vse…Se starsi jsem cestovala pomerne casto, ale treba naposled me zarazilo, ze v Palladiu neni,,docasne" zadny prebalovak, anebo ze na Hlavaku jsem se nedockala obsluhy k otevreni dveri do kojici/prebalovaci mistnosti. Takze nejdesivejsi je pro me predstava rvouciho hladoveho novorozence a rvouciho a pokadeneho batolete nekde v autobuse:-D Zaroven.

Poradil by mi nekdo, kde v klidu vevnitr nakojit mladsi a zabavit starsi? Jde mi o centrum a Troju. Mozna nejaka oplocena hernicka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Reakce:

1087
17.4.17 17:42

Ja jezdila s EW duo, vesla jsem se asi vsude, jen na Budejovicky vytah dlouhodobe nefunguje. V centru u Palladia je dobry park Lannova, je u vody, je tam krasny hriste, cely je to oploceny a je tam wc, ale to mas venkovni, ja tam byla naposled loni na podzim kdy bylo teplo a to jsem klidne nakojila na lavicce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5712
17.4.17 18:33

@LucianS ja teda normalne prebaluju v kocare. I batole.
S vytahama v metru je to vetsinou ok, pokud funguji. A kdyz ne, daji jen ceduli a delejte si, co chcete :-/
Pokud je slusne, taky kojim klidne venku. Treba minuly vikend. Smer na troju to bohuzel moc neznam. A palladium je dost zoufale, co se deti tyce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
18.4.17 12:44

@anivbl Taky jezdim s EW duo;-) Tak to mam radost, ze se vejdu. Na Budejarne nefunguje vytah? Jela jsem tam naposledy nekdy v druhe puli brezna a jel. Ten od metra i ty v DBK(i kdyz je dost zoufaly). Vyuzivala jsem ho dost casto.
Lannova to je ten oploceny park na konci Revolucni, vpravo od mostu? Je to hriste vhodne pro mrnouse, jsou tam nejake prulezky pro nejmensi? Starsi ma 15 mesicu, tak aby se mi behem kojeni nesnazila zdrhnout treba na horolezeckou stenu nebo na megaskluzavku…
@Ornwen Mimco bych klidne prebalila v kocare, ale jsou mu dva tydny a jeste na to neni pocasi. Co se tyce starsi, musim na prebalovak. Dost pri prebalovani vyvadi, takze o,,nehody" neni nouze. Vidim, ze sprcha na Hlavaku to bude jistit porad :mrgreen:
Kojeni na venku pro me bude premiera, prvorozena byla lahvickova, ale nijak mi to vadit nevadi. Jen nechci kojit napr. na lavicce na Vaclavaku, uprostred nakupaku nebo nekde nedejboze v metru :mrgreen:
S tou Trojou to holt budu muset risknout a nejak si to dobre nacasovat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama