Cestování o prázdninách - sama se třemi dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
silona
Kecalka 177 příspěvků 10.02.19 00:06
Cestování o prázdninách - sama se třemi dětmi

Letošní léto je asi moje poslední nepracovní, dětem bude 2, 4 a 6 let. Ráda bych s nimi cestovala. Bude určitě rodinná dovolená, pobyt na chatě, pár dní u kamarádky, možná tábor se skauty… Ale ráda bych cestovala více. Koukám na tábory pro rodiny s dětmi. Máte některá zkušenost? Jet sama s více dětmi? Nebo jet prostě sama do penzionu a udělat si vlastní program? Mám kamarádky, které by i jeli, ale kolikrát něco takového zorganizuju a pak vyjde jedna akce ze tří naplánovaných. Nejsou peníze, nemoc, jiné plány… :nevim: A jednodenní výlety se mi zdají náročnější, než delší pobyt.

Reakce:
Lucie_Sx
Závislačka 3416 příspěvků 10.02.19 00:53

Jezdíme na tábory pro rodiče s dětmi a když najdeš dobrý, tak je to super. Děti vytvoří partu a týden o nich nevíš ;-).
Sama nejezdím, vždycky s kamarádkou, děti se vždycky nejvíc těší na ty druhé děti a jak budou řádit.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 50764 příspěvků 4 inzeráty 10.02.19 08:30

Pro mě jsou organizované tábory noční mura. Takže já rozhodně sama. Jezdím tedy se dvěma, ale občas mi někdo nějaké dítě přihodí.
Já mám nejraději kempy, chatku. Je tam lepší zázemí, než ve stanu, ale děti se tam lépe zabaví, než v penzionu. Je tam více dětí, vyjdu před chatku, mám více přehled o nich, než zalezl v penzionu. Navíc v kempu je vetsi jistota děti.

Bella13
Kecalka 245 příspěvků 10.02.19 10:20

Tak jestli sama, tak máš můj obdiv, Já mám 5-ti letá dvojčata a tříletou k tomu a sama bych tedy nikam nevyrazila (bála bych si dojít i na záchod, aby se jim mezitím něco nestalo). Na takové akce vždy jezdím buď s manželem, nebo ještě jinou maminkou (kamarádkou). A 6 let mi nepřijde tak vysoký věk, aby na chvíli adekvátně hlídalo ty dva mladší.

silona
Kecalka 177 příspěvků 11.02.19 08:28

@Bella13 Popravdě se taky trochu bojím, ale chuť je silnější:-) Bojím se hlavně vody, kemp u rybníka by byl fajn, ale bála bych se že tam zahučí. Spíš nějaký penzion na horách. Zatím to směruju tak, že by mi batole na týden pohlídala tchýně. Se dvěma 3 a 5 už jsem loni nedobrovolně sama byla a bylo to super.
@Lama Lama jsi dobrá! chatka by byla super, jen ne přímo u vody, to se bojím. Myslím že to risknu, příští rok už budu lepit příměstské tábory a babičky, tak bych jim chtěla letos ještě dopřát.
@Lucie_Sx a neznáš třeba tábory Sopka u Písku? kamarádce se to taky zamlouvá. Já jen nechci bookovat ubytko pro více rodin, když to pak bouchne je to na mě.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 50764 příspěvků 4 inzeráty 11.02.19 08:48
@silona píše:
@Bella13 Popravdě se taky trochu bojím, ale chuť je silnější:-) Bojím se hlavně vody, kemp u rybníka by byl fajn, ale bála bych se že tam zahučí. Spíš nějaký penzion na horách. Zatím to směruju tak, že by mi batole na týden pohlídala tchýně. Se dvěma 3 a 5 už jsem loni nedobrovolně sama byla a bylo to super.
@Lama Lama jsi dobrá! chatka by byla super, jen ne přímo u vody, to se bojím. Myslím že to risknu, příští rok už budu lepit příměstské tábory a babičky, tak bych jim chtěla letos ještě dopřát.
@Lucie_Sx a neznáš třeba tábory Sopka u Písku? kamarádce se to taky zamlouvá. Já jen nechci bookovat ubytko pro více rodin, když to pak bouchne je to na mě.

Tak to záleží, mě děti do vody nikdy jen tak nelezli, navíc plavali.

Lucie_Sx
Závislačka 3416 příspěvků 11.02.19 23:43
@silona píše:
@Lucie_Sx a neznáš třeba tábory Sopka u Písku? kamarádce se to taky zamlouvá. Já jen nechci bookovat ubytko pro více rodin, když to pak bouchne je to na mě.

Neznám. Nemám ráda aktivity typu 100 lidí na jednom placu. Ale můžu se mýlit.
Radši nějakou alternativu o pár lidech.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >