Cestování po švédsku s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

a0b9
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 27.02.18 14:16
cestování po švédsku s dětmi

Dobrý den, rádi bychom v létě vyrazili s dětmi (4 a 1,5) do Švédska. Na cestování jsou zvyklí - a to jak plácání na jednom místě, tak putování, ale ve Švédsku jsme zatím ani já ani manžel nebyli. Je tady prosím někdo, kdo by mi mohl dát nějaké tipy, rady a odpovědět na mé zvídavé otázky?? předem děkuji :-)

Reklama

Reakce:

Hannah345
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 27.02.18 14:44

Já teda necestuju s dětmi, ale loni jsem ve Švédsku byla během roka 2×, jednou na 14 dní a jednou na týden :) Kam chceš jet? Já jsem byla na severu a 2 dny ve Stockholmu, takže spíš tak trochu outdoor, jih moc neporadím. ;)

beeerush
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 27.02.18 15:02

Jéé a nemohla bys pak sepsat třeba deníček, jak to probíhalo? Výhledově se také chystáme, ale kůli zdraví dětí musíme zatím spíš k moři :)

caramba
Stálice 55 příspěvků 27.02.18 16:08

@a0b9 píšu SZ :)

a0b9
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 01.03.18 21:26

@caramba moc děkuju, poslala jsem odpověď :kytka:

@Hannah345 Mně je celkem jedno, jestli jih nebo sever, ale ne moc daleko od toho Stockholmu - přece jen nechceme většinu času strávit s dětmi v autě, takže moje představa je max 300km od STH, ale jestli na jih nebo sever je mi jedno ;) Kdybys měla nějaký tip, budu moc vděčná ;)

@beeerush noo, to bych moc ráda, sama mám vždycky představu, jak budu psát podrobný deník a nakonec z toho je pár řádek ke každému dni… bohužel čase je mým nepřítelem každý den :-) Takže nechci nic moc slibovat, ale kdybych se přece jen rozhoupala, dám vědět… případně až budete vyrážet Vy, ozvěte se, budu-li moci pomoct, poradit nebo dát nějaký tip, ráda se podělím ;)

Hannah345
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 02.03.18 11:10

@a0b9 Aha, my právě letěli až na sever do Kiruny, přestup ve Stockholmu. Procestovali jsme Laponsko - nádhera :) v zimě jsem dokonce chytla polární záři :srdce:

Každopádně i Stockholm je super :) Pro tebe s dětmi tam bude určitě nejlepší Skanzen, jsou to nejen domky z minulosti, ale je tam i ZOO, jsou tam sobi, losi, ale je tam i ZOO pro nejmenší a možnost si pohrát s domácími zvířátky :) Pak stojí za to projít si Gamlastan, zámek Drottningholm, nebo i do nějakého muzea, byli jsme v Muzeu Vasa, kde je vystavená potopená loď. Tam chtěl hlavně přítel, ale ve výsledku mě to taky bavilo :D A určitě bych se jela podívat do Uppsaly, tam je dokonce snad ze Stockholmu zavedeno metro :) Metro je tam mimochodem taky téměř jako galerie umění. No a kdybych mohla, jela bych na ostrov Gotland do Visby, podle všeho je to úžasné město :)

bamboole
Kecalka 129 příspěvků 04.06.18 13:03

@a0b9 dobry den, pokrocili jste nejak v planovani? ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama