Cestování s dětmi mezi kraji v Covidu?

def
241
17.3.21 09:59

Cestování s dětmi mezi kraji v Covidu?

Soused začal rekonstruovat a být v bytě je tak velmi obtěžující. Rádi bychom (já, žena a děti) proto vycestovali na chatu, kde bychom trávili další týdny. Napadá vás, jak to vyřešit v daném prohlášení?

ps. Nemusíte mi vysvětlovat, proč to nedělat a proč to nejde, to už vím. :)

Příspěvek upraven 17.03.21 v 10:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
643
17.3.21 10:03

Zaskrtla bych peci o osobu blizkou, o deti, zvirata, odkladani odpadu. Tak to aspon delame my.. jeli jsme uz nekolikrat, nikdo nas nekontroloval. Cesta pres tri okresy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68504
17.3.21 10:06
@def píše:
Soused začal rekonstruovat a být v bytě je tak velmi obtěžující. Rádi bychom proto vycestovali na chatu, kde bychom trávili další týdny. Napadá vás, jak to vyřešit v daném prohlášení?ps. Nemusíte mi vysvětlovat, proč to nedělat a proč to nejde, to už vím. :)

v týdnu bych zaškrtla lékaře, o víkendu péči o osobu blízkou nebo nakrmení zvěře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 10:13

Doufám, ze nevadí, ze se vecpu do diskuze.

Prosím, před víkendem pustí tchána po operaci. Nikoho nemá. Takže jsem řekla, ze mu alespoň pomůžeme, když dojede. Ale bydlí cca 60km daleko. Já neridim, takže bude muset manžel a kojim, takže i deti. Nebude s tím problém, ze jedeme všichni?

• Citovat
  • Nahlásit
68504
17.3.21 10:18
@Anonymní píše:
Doufám, ze nevadí, ze se vecpu do diskuze.Prosím, před víkendem pustí tchána po operaci. Nikoho nemá. Takže jsem řekla, ze mu alespoň pomůžeme, když dojede. Ale bydlí cca 60km daleko. Já neridim, takže bude muset manžel a kojim, takže i deti. Nebude s tím problém, ze jedeme všichni?

NO, tak zní to tak nějk krkolomně. :lol: Tak asi záleží, na koho narazíš. Prostě si napošte oba papír, že péče. Kdyby se vyptávali, tak prostě říct, že je nepohybylivý a musíte být dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
17.3.21 10:20

Anonymni a treba taky nepotkate nikoho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7801
17.3.21 10:20
@def píše:
Soused začal rekonstruovat a být v bytě je tak velmi obtěžující. Rádi bychom proto vycestovali na chatu, kde bychom trávili další týdny. Napadá vás, jak to vyřešit v daném prohlášení?ps. Nemusíte mi vysvětlovat, proč to nedělat a proč to nejde, to už vím. :)

Údržba vlastního majetku tam není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
def
241
17.3.21 10:21

@Euforia A to jste jeli celá rodina? Blbý je, že tam není ani slepice, babička, není tam nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27816
17.3.21 10:22
@kacz píše: Údržba vlastního majetku tam není?

tu tam má jen Klaus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
def
241
17.3.21 10:22
@kacz píše: Údržba vlastního majetku tam není?

Uff, nevím, myslím, že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 10:24

@Lama Lama no chápu 😂 😂
Ale jinak to nejde - manžel umí uvařit tak max guláš a tchán má dietu, takže vařit budu já. Takže já tam musím na 100%, ale zase MHD s dcerou by to bylo na 3hodiny a to se mi taky nechce. 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
2330
17.3.21 10:24

Jela jsem příbuzné hlídat dítě, muž nás vezl a samozřejmě jsme jeli i s naším dítětem. Naštěstí nás nezastavili, ale měli jsme oba papír na péči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68504
17.3.21 10:26
@def píše:
@Euforia A to jste jeli celá rodina? Blbý je, že tam není ani slepice, babička, není tam nic.

Myslíš, že s tebou pojede cajt kontrolovat, jestli tam je slepice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
17.3.21 10:27

V pohodě, cestujte, nové mutace je potřeba podpořit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68504
17.3.21 10:28
@Anonymní píše:
@Lama Lama no chápu 😂 😂
Ale jinak to nejde - manžel umí uvařit tak max guláš a tchán má dietu, takže vařit budu já. Takže já tam musím na 100%, ale zase MHD s dcerou by to bylo na 3hodiny a to se mi taky nechce. 🙈

Hele, to bych cajtům nevysvětlovala. Cajt prostě musí mít zdůvodnění, které je ve vyjímkách. Nezajímají ho nějaké komplikované výmluvy na to, že manžel neumí vařit. :roll: Prostě oba budete pečovat o nemohoucího tchána. Děti sami doma být nemůžou, budete pečovat i o ně. KOnec, nashle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat