Cestování s novorozencem - 3 týdny

19
15.8.21 17:37

Cestování s novorozencem - 3 týdny

Ahoj, chtěla bych se zeptat, chtěli by jsme jet cca 2 hodky autem s dcerou které budou v tu dobu necelé 3 týdny na výlet, strávili by jsme tam 1 noc. Jaký máte na to názor vy? Děkuji moc za odpověď, rady a názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.8.21 17:42

Jela bych, kazdym dnem cekam dvojcata a planujeme s nimi dovolenou autem na Azurove pobrezi behem zari.

• Citovat
  • Nahlásit
21824
15.8.21 17:47

S novorozenětem a v šestinedělí bych na žádný výlet nejela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24148
15.8.21 17:47
@terolka píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, chtěli by jsme jet cca 2 hodky autem s dcerou které budou v tu dobu necelé 3 týdny na výlet, strávili by jsme tam 1 noc. Jaký máte na to názor vy? Děkuji moc za odpověď, rady a názory :)

V šestinedělí není vůbec vhodné miminko kamkoli tahat. Určitě byste to měli vydržet a dopřát miminku klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52356
15.8.21 17:49

Jela bych. Hned od propuštění z porodnice jsme pravidelně jezdili na návštěvy k rodičům s přespáním u nich. Jedná cesta trvala podle provozu 1 - 1.5hod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
15.8.21 17:53

Je to na tobě, já tenkrát byla ze všeho poprdena takže bych nejela, dneska už to vidím taky jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
15.8.21 17:53
@terolka píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, chtěli by jsme jet cca 2 hodky autem s dcerou které budou v tu dobu necelé 3 týdny na výlet, strávili by jsme tam 1 noc. Jaký máte na to názor vy? Děkuji moc za odpověď, rady a názory :)

Já bych nejela, mám teď 3 týdenního
syna doma a výlet bych si neužila ani já, ani on. Ale záleží jak to máš s kojením, jak ti dcera v noci spí atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
15.8.21 17:55

Ne :nevim: Udělala jsem to chybu, že jsem na konci šestinedělí jela jen k tchýni a teda i to byl záhul. Dítě ještě pořád vstávalo v noci klidně ve čtyři, režim žádnej, já vysosaná. Bolavý prsa (doma jsem chodila nahoře bez, aby větrala, tady jsem jaksi nemohla). Krvácení ještě nějaký bylo. No prostě v tu chvíli jsem neměla opravdu na nic náladu.

Syn byl složitější miminko a cestovali jsme poprvé na noc, až když mu byly tři měsíce. S dcerou to šlo reálně tak nějak po šestinedělí. A to podotýkám, že porod byl ambulantní, takže zase tak poprděná jsem jako z ničeho nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6198
15.8.21 17:57

Přes noc určitě ne, na rychou návštěvu asi ano, ale já nikam nejela. Pozvala jsem si návštěvu ke mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25875
15.8.21 17:57

Mě se s prvním nikam ten cca první měsíc a pul na přespání tahat nechtělo, ale hlavně teda kvůli mému pohodlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
15.8.21 18:06

Jela bych max. k rodině, kde se cítím dobře, jako doma. Do cizího prostředí ne. Manžel měl taky choutky, že bychom jeli teď ke konci sestinedeli přes noc. Řekla jsem mu, že zatím prtě tahat přes noc nechci. Pojedeme nakonec asi počátkem září, ve dvou měsících. I tak z toho mám trochu vítr, a to mám druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
15.8.21 18:18

Rozhodně bych počkala minimálně na konec šestinedělí a i to by záleželo na povaze mimča. Jezdit budu pravidelně a kratší trasy, tak na delší budu zvykat postupně..
Samozřejmě další věci bude to, jak brzo se nám podaří s míčem sžít s najít takovou tu společnou řeč. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14686
15.8.21 18:20

Ne!!!

Cestuju s detma hodne, tahala jsem mimina po hospodach a koncertech, ale tritydenni mimino nema na celodennim vylete s dvouhodinovou cestou co delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8836
15.8.21 18:22

@terolka nejela bych, pokud bych měla dítě nějak víc uplakané a bylo by riziko, že bude třeba rušit hosty v hotelu. Taky bych nejela, kdybych neměla v autě funkční a čistou klimatizaci. Jinak v tom nevidím problém, pokud se cítíš dobře, dítě je v pohodě a máte vhodné ubytování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54576
15.8.21 18:26

To si udělej podle svého.
Jezdila jsem s dcerami k rodině, od porodnice se pendlovalo 100 km tam a zpět často. K mojim rodičům do rod. domu. Nám tam bylo dobře, klid, příroda. Domů se jelo na otočku k dětské, uklidit a zase zpět.
Se synem jsem brzo nemohla, že on měl né moc veselý start do života. Byly nějaké komplikace. Tak s ním se jezdilo, až to bylo ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat