Cestování ve 3. trimestru - pojištění

21
7.7.21 13:50

Cestování ve 3. trimestru - pojištění

Ahoj holky!! Řešily jste teďka některá pojištění na cesty do zahraničí? Chceme s přítelem do Řecka a v době odletu budu 29tt. Našla jsem cestovní pojištění od kooperativy - nabízejí možnost pojištění do 30tt. Jde mi také o to, že jsem na pracovní neschopence. Takže např Evropská pojišťovna by nic neproplatila, pokud jste v době těhotenství byla na nemocenské. Máte nějaké zkušenosti s tou Kooperativou nebo s nějakou jinou pojišťovnou?:-) Moje těhotenství je bez komplikací :kytka:.. pouze jsem již fyzicky ani psychicky nezvládala svou práci, takže jsem už týden doma. (Pro případné rejpalky :pankac: )
Dále se chci zeptat, jak jste to řešily s prací. Dali mi v práci vybrat mé poslední 3 týdny dovolené, ale nevím jak je to pokud jsem na té marodce, jestli se musím domluvit s doktorkou ať mě zase uschopní na ty tři týdny abych mohla odcestovat??
Děkuji za Vaše rady a tipy :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
195
7.7.21 13:52

Na neschopence se bohužel nikam nehneš a uschopnění by znamenalo, že musis zpět do práce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1711
7.7.21 13:54

Taky by mě zajímalo, jak to chceš udělat, na neschopence težko poletíš do ciziny. :nevim: Ukončit neschopenku, vybrat dovolenou a jít opet na neschopenku. Upřimne si myslim, ze cestovani ok do 26.-27. týdne, ale dýl bych si to už netroufla a už vůbec ne letadlem. :)

Příspěvek upraven 07.07.21 v 13:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.7.21 13:54

@Lilypad24 já mám dovolenou a hned po ní nástup na mateřskou :nevim:
Takže kdybych se nechala před dovolenou uschopnost, už bych na směnu stejně nešla. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
7.7.21 13:56
@Tynkakr píše:
@Lilypad24 já mám dovolenou a hned po ní nástup na mateřskou :nevim:
Takže kdybych se nechala před dovolenou uschopnost, už bych na směnu stejně nešla. :oops:

Tak to by asi neměl být problém :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
7.7.21 13:56

Vezmi si dovolenou.. Protože na neschopence tě žádný doktor kryt nebude proto aby ses mohla cakat u moře… A to že nemáš žádné komplikace neznamená že nemůže něco prijit v zahraničí a věř mi bejt tam v nemocnici to nechceš… Byt tebou tak dovcu si tento rok odpustím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 13:58
@Lilypad24 píše:
Na neschopence se bohužel nikam nehneš a uschopnění by znamenalo, že musis zpět do práce :D

Však píše, že má ještě 3 týdny nevybrané dovolené :nevim: A pak by se zase hodila marod.

S dovolením se připojím k dotazu. Jsem ve 22. týdnu, dělám 12ctky na nohách s jednou půl hodinovou pauzou během celé směny a už mi pomalu dochází síly. Pořád lehce krvácím, navíc dělám ne na úplně vhodném pracovišti, takže mi je od začátku těhotenství doporučovaná neschopenka. Ale těhotenství je téměř bezproblémové a já nechci celé léto trčet doma, hlavně s ohledem na starší děti…
Dovolené mám také dost :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
21
7.7.21 13:59

@DandátkoP já zase nevidím důvod proč neletět, pokud to zdravotní stav dovoluje. Lepší 2hoďky v letadle než 5hod v autě :andel: … Jako bývalá letuška jsem na létání zvyklá a moje těhotenství je bez problémů. Ale chci mít jistotu v podobě pojištění :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
7.7.21 13:59

Ja tenkrat myslim mela bud kooperativu nebo Allianz, ale nemusela jsem s nima nakonec ani nic resit, takze realne nevim. let tam 28 a zpet 29tt. Hlavne bych si zjistila uroven zdravotni pece kam letim a nejblizsi porodnici od ubytovani. Na let jsem si hlavne pro jistotu poridila kompresni podkolenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
7.7.21 14:00
@Anonymní píše:
Však píše, že má ještě 3 týdny nevybrané dovolené :nevim: A pak by se zase hodila marod.S dovolením se připojím k dotazu. Jsem ve 22. týdnu, dělám 12ctky na nohách s jednou půl hodinovou pauzou během celé směny a už mi pomalu dochází síly. Pořád lehce krvácím, navíc dělám ne na úplně vhodném pracovišti, takže mi je od začátku těhotenství doporučovaná neschopenka. Ale těhotenství je téměř bezproblémové a já nechci celé léto trčet doma, hlavně s ohledem na starší děti…
Dovolené mám také dost :palec:

a ten dotaz je kde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1711
7.7.21 14:01

@Tynkakr lepsi 5 hodin v aute, nez 2 hodiny v letadle. Autem se kdykoliv vratis, letadlem ne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
7.7.21 14:03

@Tynkakr jako pro me byl let uplne v pohode a kamaradky taky litaly, takze mi to neprislo divne. A i v letadle se da rodit, kamaradka by mohla vypravet - 12h vnitrostatniho letu v Cine a taky to mimco prislo na svet, akorat s publikem no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.7.21 14:03
@Anonymní píše:
Však píše, že má ještě 3 týdny nevybrané dovolené :nevim: A pak by se zase hodila marod.S dovolením se připojím k dotazu. Jsem ve 22. týdnu, dělám 12ctky na nohách s jednou půl hodinovou pauzou během celé směny a už mi pomalu dochází síly. Pořád lehce krvácím, navíc dělám ne na úplně vhodném pracovišti, takže mi je od začátku těhotenství doporučovaná neschopenka. Ale těhotenství je téměř bezproblémové a já nechci celé léto trčet doma, hlavně s ohledem na starší děti…
Dovolené mám také dost :palec:

Vyber si dovolenou a potom se hoď marod. :kytka:
Ve druhém trimestru tě pojistí a krásně si ještě užiješ sluníčka a tepla. A ty tři poslední měsíce můžeš doma odpočívat a chystat se na mimi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
7.7.21 14:04

@DandátkoP za 2 h se dostane max Pariz, Rim i Lodyn je dal… autem je to na mnohem vic nez jen 5ha kdyby bylo treba zpet tak existuji komfortni vlaky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1711
7.7.21 14:07

@hospodki pouzivam casy, ktery psala zakladatelka :lol: to ze je to blbost, to je vec druha :lol:… stejne bych do letadla nelezla, kazdopadne tohle je kazdyho vec, jen jsem napsalac jak to vidim ja. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat