Reklama

Cestovka pořádající svatby v zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 12:04
Cestovka pořádající svatby v zahraničí

Dobrý den,

Mám na vás prosbu. Chtěli bychom svatbu v zahraničí. Dnes jsem volala do jedné agentury, která se na ně specializuje. Byla jsem dost nestastna z přístupu paní opratorky. Mohly byste mi hodit, prosim, nějaké doporučení? Chtěli jsme svatbu na Kubě. Paní mi tvrdila, že to není možné, aby byla právně platná. Vůbec, když zjistila, že chceme vzít s sebou naši sedmiletou dceru, tak změnila dikci a byla velmi nepříjemná. Chci svatbu, která bude stat okolo 120-150 tisíc i se svatebním balíčkem. Myslim, že nemám úplně nereálné požadavky. :nevim:
Moc děkuji za pomoc.

Reklama

Reakce:

Tejii16
Stálice 91 příspěvků 19.07.18 12:24

Ahoj, my měli svatbu v ČR, ale agentura, která nám ji zajišťovala, se specializuje na svatby v zahraničí. Je to agentura “mojecestovka”. Tak nevím, jestli jste neoslovili zrovna tuto. Můžu kdyžtak zaslat kontakt přimo na paní. Ale o cenách jejich svateb v zahraničí nemám představu.

vedma007
Stálice 53 příspěvků 19.07.18 12:28

Zadej do googlu „svatba na Kubě“ a vyjede ti několik agentur. Jinak na tohle téma by byl lepší server beremese ne?

blumen
Hvězda diskuse 40370 příspěvků 19.07.18 12:29

My meli na Mauriciu pres Blue Marlin a spokojenost.
Kuba tak popularni nebude a netusim, uda to je mozne.
Ale muzes se tam poptat, pokud jeste existuje, my ji meli 2012.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 12:31

@vedma007 Aha, ten neznam, ja proste zadala do googlu svatby v zahraničí a prvni agenturu, která se tvarila seriózně jsem oslovila. Ale byla jsem tak zklamana, ze jsem napsala rovnou sem. Vim, ze je tu hodne maminek, i čerstvé i méně čerstvé sezdanych, tak jsem zkusila stesti, jestli by mi nekdo nehodil nějakou recenzi. Tak dekuju za info :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama