Cestovni agentura etravel.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 15.02.11 22:46
cestovni agentura etravel.cz

holky..znate nekdo a cestoval jste s etravel.cz ?? preci jen uz je tech agentur dost..zatim jsem jezdila jen s invii a tihle maji lepsi ceny…tak bych rada vedela nejaky zkusenosti s nima…jestli secko klaplo jak melo :-) diky

Reakce:
Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 15.02.11 23:42

asi jsme byli v Itálii ale musela bych se ti juknout nejsem si jistá! ale jestli až ráno.. teď už jdu do postele.. ale měli jsme jen ubytování a už je to asi 5 let.. :think:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.02.11 10:34

maciku..jen dobre kdyz budu vedet ze funguji uz pet let :-)

aiera
Kecalka 220 příspěvků 30.06.15 22:20

Dobrý večer,

obnovuji diskuzi…Zajímaly by mě názory na tuto cestovní agenturu..S pří­telem plánuji dovolenou, do Bulharska v září. Se svou nabídkou mě zaujala etravel.cz,ale nevím, zda je opravdu reálná 7denní dovolená, letecky, all inclusive za cca 12 000 Kč..Moc se v tom nevyznám, proto píši o názory. Byla jsem zvyklá cestovat spíše na vlastní pěst..
Děkuji a přeji pěkný večer :)

ivkaaa
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 30.06.15 22:33

@aiera my s nima byli loni a nebyl zadny problem :palec: cena si myslim, ze realna je.

aiera
Kecalka 220 příspěvků 30.06.15 22:39

@ivkaaa
A kde jste byli? :)..Teď projíždím recenze a podle všeho by mělo být vše v pořádku, nicméně jsem se chtěla ujistit :)

ivkaaa
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 30.06.15 22:51

@aiera byli jsme v hotelu v Chorvatsku. Presny nazev ted nevim, ale muzu se zitra podivat.Bylo to v cervnu. Hotel byl skoro novy, s bazenem, vlastni plazicka a vyslo nas to na osobu 2300kc bez jidla.Cena perfektni, ubytovani super a komunikace s CK super.

aiera
Kecalka 220 příspěvků 30.06.15 23:23

@ivkaaa
Tak to ráda slyším:-). My už to Bulharsko máme vybrané coby pro nás nejvhodnější :-)..Ale jak jsem psala, chtěla jsem se ujistit :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >