Reklama

Cestovní horečka...ach jo...jak se jí zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 15:14
Cestovní horečka...ach jo...jak se jí zbavit?

Za tři dny odjíždí dcera s prarodiči k moři a já mám za ní cestovní horečku…jedou i ostatní vnoučata…tak, aby byli všichni před odjezdem zdraví…tam v pohodě a užili si to…no jsem holky normální?

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 236 příspěvků 07.08.18 15:23

Kliiid matko! Dej si panaka, nozky nahoru a zacni se tesit na odpocinek :mavam:

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 07.08.18 15:24

Nevim jestli jsi normální, ale já jsem v tomhle úplně stejná :D

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 07.08.18 15:29

Ja teda mam cestovni horecku jen kdyz nekam vyrazime jako rodina a ja musim zabalit pro 5 osob aby nikomu nic nechybelo + zorganizovat sousedy aby se starali o kytky a kocoura + pripravit cely byt. To jsem fakt vystresla uz predem… kdyz odjizdi jen nejaka ratolest tak se jen nebetycne tesim, ze bude klid :lol:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 34 inzerátů 07.08.18 15:40

Jak se toho zbavit taky netuším, já měla cestovní horečku týden před i po celou dovču jsem byla nervni, aby jsme se v pořádku vrátili ;)

JaneCase
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 07.08.18 16:22

Ja jsem ten typ co ma cestovni horecku mesic dopredu, pak jsem celou dovolenou nervni a raduju se az dorazime v poradku domu a prohlizime si fotky :mrgreen: pomaha mi na to vino :D

PupuP
Kecalka 497 příspěvků 07.08.18 16:51

Ja pred dovolenou zvracim,protoze vse planuji ja,jezdime na vlastni pest a stejne vzdycky schytam sprdana ze je studeny more nebo ze jsme na letisti moc brzo :roll:
Neboooj, cestovni horecku miva vetsina

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >