Cestovní horečka...ach jo...jak se jí zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 15:14
Cestovní horečka...ach jo...jak se jí zbavit?

Za tři dny odjíždí dcera s prarodiči k moři a já mám za ní cestovní horečku…jedou i ostatní vnoučata…tak, aby byli všichni před odjezdem zdraví…tam v pohodě a užili si to…no jsem holky normální?

Reakce:
TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 07.08.18 15:23

Kliiid matko! Dej si panaka, nozky nahoru a zacni se tesit na odpocinek :mavam:

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 07.08.18 15:24

Nevim jestli jsi normální, ale já jsem v tomhle úplně stejná :D

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 07.08.18 15:29

Ja teda mam cestovni horecku jen kdyz nekam vyrazime jako rodina a ja musim zabalit pro 5 osob aby nikomu nic nechybelo + zorganizovat sousedy aby se starali o kytky a kocoura + pripravit cely byt. To jsem fakt vystresla uz predem… kdyz odjizdi jen nejaka ratolest tak se jen nebetycne tesim, ze bude klid :lol:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 22 inzerátů 07.08.18 15:40

Jak se toho zbavit taky netuším, já měla cestovní horečku týden před i po celou dovču jsem byla nervni, aby jsme se v pořádku vrátili ;)

JaneCase
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 07.08.18 16:22

Ja jsem ten typ co ma cestovni horecku mesic dopredu, pak jsem celou dovolenou nervni a raduju se az dorazime v poradku domu a prohlizime si fotky :mrgreen: pomaha mi na to vino :D

PupuP
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 07.08.18 16:51

Ja pred dovolenou zvracim,protoze vse planuji ja,jezdime na vlastni pest a stejne vzdycky schytam sprdana ze je studeny more nebo ze jsme na letisti moc brzo :roll:
Neboooj, cestovni horecku miva vetsina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >