Cestovní kancelář - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 12.02.17 09:43
Cestovní kancelář - zkušenosti

Hezký den chtěla jsem se zeptat s jakou cestovní kanceláří máte nejlepší zkušenosti, která vám přijde cenově nejlepší a kam nejraději letíte na dovolenou?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 12.02.17 09:51

My byli s Fischerem několikrát, několikrát s Exim a jednou s Blue style. A upřímně jsem nerozeznala rozdíl, asi jsme měli štěstí. Nadruhou stranu jsme ani nikdy neměli žádný problém na místě, který by bylo potřeba řešit, takže jame s delegáty ani nepřišli do styku krom konečné schůzky ohledně odjezdu. Výlety si řešíme na místě.

Btw nejlepší dovolená je stejně na vlastní pěst, no bohužel manžel toto odmítá, potřebuje s dítětem ten komfort jistoty :roll:

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 12.02.17 09:58

@Nowuka2 to já potřebuju taky..Letos letíme poprvé s postiženým dítkem..No koukala jsem na student Agency..Mají zajímavé ceny.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 12.02.17 10:02
@Malike píše:
@Nowuka2 to já potřebuju taky..Letos letíme poprvé s postiženým dítkem..No koukala jsem na student Agency..Mají zajímavé ceny.

Tak s nima jsem ještě nikdy nebyla, ale proč ne. Podle mě je to fakt jedno s kým, ono hotel vybereš dobře/blbě s jakoukoli cestovkou. A právě u těch známějších je menší šance krachu atd. Jo my povětšinou čekáme na last momenty, abysme fakt věděli že dítě není nemocný, nemá neštovice třeba atd. a vetsinou je nám jedno kdy a kam, hlavně, aby byl hotel hned na pláži, z letiště max hodinu busem, all in a 5*.

saadet
Extra třída :D 11859 příspěvků 4 inzeráty 12.02.17 10:11

@Malike :mavam: v CR mam zkusenost s Bluestyle a Fischer. Oboji bez problemu. Urcite bych se jebala ani Cedoku. Tech malych bych se bala kuli krachu. Uplne nejlepsi je letet s nemeckou ck, fakt i ten pristup v zahranici je jiny…ale uznavam ze je to komplikovanejsi - odlet z de.

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 12.02.17 10:14

@saadet student Agency je ale známá cestovka už mnoho let.. :nevim: tam se úpadku a krachu opravu nebojím.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 12.02.17 10:20

U těch velkých kanceláří nebude většinou žádný problém. Zažila jsem třeba úplně super přístup delegátů od Alexandrie v Bulharsku, když jsme pro mladšího potřebovali lékaře. Jinak my jezdíváme poslední dobou s Exim, protože nám to vychází nejlepším poměrem cena-výkon na to, co my požadujeme. Ono ani tak nezáleží na cestovce, ale spíš na konrétních delegátech a místních možnostech. A to si výběrem cestovky nepojistíš…

saadet
Extra třída :D 11859 příspěvků 4 inzeráty 12.02.17 10:20

@Malike jj SA bude taky v pohode :palec: ja myslela takovy ty noname ;)

zuzana35
Stálice 55 příspěvků 12.02.17 10:34

Já nedám dopustit na cestovku VTT /Venus Trade and Tour/.Jsou na trhu 26let, specializují se na řecké ostrovy, mají skvělé ceny pro rodiny s dětmi a spolehlivé delegáty. Ve většině jejich hotelů se dorozumíte česky, pobyty vždy s možností polopenze. Jezdíme s nimi každý rok a i když jsme občas jeli i s jinou cestovkou, vždy jsme se k této vrátili. Letos s nimi letíme v červenci na Korfu, loni Peloponés, příští rok chceme na Santorini. Mají hlavní pobočku v Praze a Brně, smluvní prodejce po celé republice.Na pobočce se Vám maximálně věnují, poradí a poskytují slevy až 20%. :mrgreen:

naike
Povídálka 40 příspěvků 12.02.17 10:34

Student Agency je ale cestovní agentura, tj. pouze přeprodává zájezdy cestovních kanceláří. Obecně si hlídej, aby byla CK pojištěna proti úpadku, i v dnešní době se najdou nepojištěné. V případě krachu CK tak dostaneš peníze zpět od pojišťovny. Pokud se bojíš, tak vybírejte od velkých a prověřených CK - Exim, Čedok, Fischer, Alexandria, Alex..ale jistotu nemáš nikdy, dělala jsem dlouho v cestovkách a kolikrát krachly cestovky, u kterých jsme to fakt nečekali.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 12.02.17 10:42

My jezdime obvykle s fisherem, maji fobry ceny, a vse ok pokazdy.

Gortyna
Kecalka 427 příspěvků 12.02.17 11:51

Pokud chce někdo na vlastní pěst tak doporučím balíček od pelikan.cz
Je to jen letenka+hotel, vše si zařizujete sami včetně dopravy z/na letiště, ale ty ceny jsou fakt zajímavý
Byla jsem takto 5× a spokojenost (Neapol, Řím, Tel Aviv, Dublin, Kodaň)
na válečku u moře doporučuji eximtours to jsem byla taky xkrát Turecko, Egypt a Tunisko, ale delegáti jsou o štěstí
Letos bych s nimi a mimi ( to mu bude 10m)chtěla letět na Mallorcu, ale ještě uvidíme jak se na to budeme cítit, jestli to dáme

Malike
Extra třída :D 11807 příspěvků 12.02.17 12:14

A názor na Egypt? Cenově je to nejlépe ale…

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 12.02.17 12:26
@Malike píše:
A názor na Egypt? Cenově je to nejlépe ale…

ani náhodou…

Gortyna
Kecalka 427 příspěvků 12.02.17 17:28

Egypt jsem byla 2× jednou v sharm a po druhé v hurghadě a fakt nic moc, je to tam na ulicích takový špinavý, v podstatě seš jen na hotelu a bez all inclusive to nejde, pokud hotel není v centru, s dítětem nedoporučuji… Mamku jsem vzala do hotelu pro starší 16 let aby si odpočinula a byla nadšená, byli jsme na 3 výletech aby to utíkalo… Promenádu jako v Itálii tam prostě nenajdeš

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >