Cestovní kočárek pro dvojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 13:30
Cestovní kočárek pro dvojčata

Ahoj holky,
máme dvojčátka, dva sedmiměsíční kluky :D poslední týden v červenci a první týden v srpnu máme naplánovanou dovolenou k moři a hledáme (nebo spíš já) cestovní kočárek popř. golfky. Do golfek se mi moc nechce, ale spousta kamarádek na ně nedá dopustit. :nevim: :) Z golfek jsem koukala na cosatto supa dupa, ale radši bych ten cestovní, který se dá hodit přímo „nad hlavu“ v letadle :D Zatím u mě nejvíce vedou Mountain buggy nano duo a Britax holiday double. S nanem už mám zkušenosti a byla jsem spokojená, ale zase bych chtěla vyzkoušet něco nového, navíc britax je skladnější, ale zase nano má spojenou rukojeť :D Včera jsem si byla projet v obchodě britax a hodně se mi zalíbil :roll: Takže teď se rozhoduji hlavně mezi těma dvěma :D

Reakce:
CarolineJ
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 08.07.19 13:34

A co Valco snap Duo? Pro mě byl na cestování ideální. Složil se do kostky, byl lehoučký a zároveň pro obě děti pohodlný. Nacestovala jsem s ním až až.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 13:41
@CarolineJ píše:
A co Valco snap Duo? Pro mě byl na cestování ideální. Složil se do kostky, byl lehoučký a zároveň pro obě děti pohodlný. Nacestovala jsem s ním až až.

koukala jsem na něj v obchodě. Líbilo se mi jak každé mimčo mělo své madlo u kočárku, bohužel manžel řekl, že se mu nelíbil a prý mu přijde jako druhý sporťák (v čem já problém nevidím) a že v tomhle kluky vozit nechce :( :nevim:

Demarc
Nováček 8 příspěvků 08.07.19 13:47

A co Baby Monsters Kuki Twin? Slyšela jsem na něj jen samé pozitivní recenze (vlastní zkušenost tedy ještě nemám).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 13:51
@Demarc píše:
A co Baby Monsters Kuki Twin? Slyšela jsem na něj jen samé pozitivní recenze (vlastní zkušenost tedy ještě nemám).

tyjo, o tom jsem ještě neslyšela :D no, ale co tak koukám tak vypadá celkem pěkně, zkusím zajet do krámku a projet ho, díky za tip :mavam: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama