Cestovní matrace do postylky na každodenní spaní

7
13.12.19 13:21

Cestovní matrace do postylky na každodenní spaní

Dobrý den, cekame miminko a máme patrový dům. Loznici máme v patre, takže planuji umístění cestovní postylky do obývacího pokoje, kde budu mít miminko přes den a nahore v loznici bude spát jen v noci. Takže rozmyslem nad výběrem matrace. Až bude spát třeba jednou, dvakrát denně, postylka v obyvaku se zruší a bude sloužit už pouze k cestovním účelům a z hlediska skladování jsem našla cestovní matraci vysokou 5 Cm, která by se mi líbila. Bude fajn na skladování i cestování. Otázka, kterou ale řeším je, zda bude dostačující pro miminko po dobu, kdy bude v té cestovní postýlce kady den přes den spát? Samozřejmě bych mohla koupit dvě stejně matrace, jak nahou tak dolu, ale cestování s normální matraci potom bude podle mě dost na prd. Pak mě ještě napadlo, ze bych tu cestovní matraci dala zatím do horní postylky, kde bude miminko spát jen v noci a tu vyšší 9ti centimetrovou normální matraci dala dolů. Prosím o vaše názory. Prikladam fotky matraci, jedna se o traumenland, čili bych řekla, ze kvalitní matrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

371
13.12.19 13:29

Dcera spí přes den po obědě jen kočárku, tudíž bych usoudila že můžeš klidně pro spaní přes den využít cestovní matraci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
13.12.19 13:29

Do cestovní postýlky bych zvolila kvalitnější matraci než do běžné postýlky, protože nemá pevný rošt. I kdyby to bylo jen na půl roku.
5 cm matrace je málo, ideálně bych koupila 2 silné (jsou i čeští a docela levní výrobci) a až bude cestovní postýlka sloužit jen na občasné přespání na výletech, pak jednu z nich prodala.

Nebo za mě horší varianta, koupit tu 5 cm a k ní dokoupit přistýlku, která matraci zvedne o několik cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1505
13.12.19 13:31

My jsme na obcasne spani na chalupe/na vice noci na dovolene koupili obycejnou molitanovou matraci. V akci vysla asi na 200,–. V aute jsme ji vzdy dali nahoru nad veci (mame combi), takze prevazeni nebyl vubec problem. Deti spaly v pohode i na tvrde „matraci“, ktera byla soucasti cestovni postylky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
13.12.19 13:47

@demian a kdybych teda do cestovni postylky dala tu lepší matraci a tu peticentimetrovou cestovní do ložnice do pevné postylky na spaní přes noc, to by nestačilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
13.12.19 14:12

Ze zacatku jsem mela hnizdecko polozene na gauci, s tim si vystacis par tydnu a pak uvidis. Me se na postylku v obyvaku prasilo, mala spi venku nebo v predsini v kocarku do ted-16m. A to jsem mela i takovou tu malou postylku lehatko 3v1, tak tam spala asi jednou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7391
13.12.19 14:15

@novade My mame tu z druheho odkazu (s tim fialovym obalem) jen tedy jako cestovni matraci a na spani na chate, ale s klidem bych ji dala pro miminko i na kazdodenni spani. Je opravdu kvalitni, nepromackne se tak jako obycejna molitanova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 15:18

@novade nas syn spi v cestovni postylce a to jak v noci, tak po obede. Protoze jsem vedela, ze postylku budeme taky brat na cesty. Kazdy vikend jezdime pryc, hledala jsem kvalitni matraci a hlavne v jednom kuse. Vyhrala ta vpravo, kterou mas na obrazku. Ja osobne ji muzu s klidnym svedomim doporucit. Je naprosto super. Neni tenoucka, nic pres ni neni citit, kdyz se treba pod ni dostane hracka. Skladna je perfektne. Takze za me bych vubec nevymyslela nejake kombinace matraci, pristýlek apod., ale koupila bych tuto. Nic s ni nezkazis a urcite budes mile prekvapena, tak jako my.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 15:19

@Hoa Mai naprosty souhlas. Ta matrace se opravdu povedla. My ji mame i na kazdodenni spani. Vybirala jsem dlouho a jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6257
13.12.19 23:05

V cestovní postýlce mám skládací cestovní matraci, spí na ní už druhé dítě, na matraci to není vůbec znát. mrkni https://www.zbozi.cz/hledani/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
14.12.19 09:36

Děkuji moc :slight_smile: tak to udělám tak, jak jsem chtěla a koupím tuhle cestovní do cestovní postylky :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama