Reklama

Cestovní nervozita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peckova
Stálice 78 příspěvků 22.07.18 19:15
Cestovní nervozita

Dobrý den,
nevíte někdo jak bojovat s cestovní nervozitou. Vždycky když někam jedeme, tak jsem hrozně ve stresu minimálně týden předtím. Mám strach, že nějaký člen rodiny onemocní a bude se muset celý zájezd zrušit. Den před odjezdem ani nemůžu usnout. Máte s tím někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 22.07.18 19:19

mám to úplně stejně, za každým kýchnutím hned vidím storno zájezdu, máme fakt drahé dovolené takže storno by byla spousta peněz, ale mamka mi vždycky říká že to tím jen přivolávám jak stresuju…
ono víš co, stejně to neovlivníme… ale tu noc před odletem fakt nemůžu spát a jsem většinou celou dobu na záchodě, jak s tím bojovat nevím, jedině kdyby mi někdo řekl až hodinu před odjezdem že jedeme pryč :mrgreen:

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 22.07.18 21:48

Kdyz balim tak si strikam na jazyk Bachovky Rescue smes, mozna je to placebo ale pomaha mi to. Uklidnuje me vlastni baleni, psani seznamu a odskrtavani, musim balit minimalisticky na 3-4 tydny, mit komplet lekarnu a v palubnich zavazadlech rezervni obleceni kdyby se batohy ztratily nebo zatoulaly. Mladsi syn miva pravidelne par dni pred cestou horecky, ale vzdycky to prejde. Kdyz zapnu batohy a kufry a naskladame je do auta tak to ze me vetsinou spadne. Samozrejme se jeste muze rozbit auto cestou na letiste, a chce to casovou rezervu.

Korculalala
Kecalka 492 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 22:05

Myslím že to mají všichni, více nebo méně. Já jsem na nervy vždy strašně moc i celou cestu. Jezdíme autem na istrii. Nějakých 10 hodin. Mě to opadne ale až na místě.

večernice40
Stálice 90 příspěvků 28.07.18 18:49
@Kaileee píše:
mám to úplně stejně, za každým kýchnutím hned vidím storno zájezdu, máme fakt drahé dovolené takže storno by byla spousta peněz, ale mamka mi vždycky říká že to tím jen přivolávám jak stresuju…
ono víš co, stejně to neovlivníme… ale tu noc před odletem fakt nemůžu spát a jsem většinou celou dobu na záchodě, jak s tím bojovat nevím, jedině kdyby mi někdo řekl až hodinu před odjezdem že jedeme pryč :mrgreen:

To jsi psala o mě ne?? Mám to přesně stejně, jiní se radují,že pojedou na dovolenou a já jsem jak cvok,přesně ty příznaky,co popisuješ.Vítej do klubu :,(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama