Cestovní nervozita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peckova
Stálice 82 příspěvků 22.07.18 19:15
Cestovní nervozita

Dobrý den,
nevíte někdo jak bojovat s cestovní nervozitou. Vždycky když někam jedeme, tak jsem hrozně ve stresu minimálně týden předtím. Mám strach, že nějaký člen rodiny onemocní a bude se muset celý zájezd zrušit. Den před odjezdem ani nemůžu usnout. Máte s tím někdo zkušenosti?

Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 22.07.18 19:19

mám to úplně stejně, za každým kýchnutím hned vidím storno zájezdu, máme fakt drahé dovolené takže storno by byla spousta peněz, ale mamka mi vždycky říká že to tím jen přivolávám jak stresuju…
ono víš co, stejně to neovlivníme… ale tu noc před odletem fakt nemůžu spát a jsem většinou celou dobu na záchodě, jak s tím bojovat nevím, jedině kdyby mi někdo řekl až hodinu před odjezdem že jedeme pryč :mrgreen:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 22.07.18 21:48

Kdyz balim tak si strikam na jazyk Bachovky Rescue smes, mozna je to placebo ale pomaha mi to. Uklidnuje me vlastni baleni, psani seznamu a odskrtavani, musim balit minimalisticky na 3-4 tydny, mit komplet lekarnu a v palubnich zavazadlech rezervni obleceni kdyby se batohy ztratily nebo zatoulaly. Mladsi syn miva pravidelne par dni pred cestou horecky, ale vzdycky to prejde. Kdyz zapnu batohy a kufry a naskladame je do auta tak to ze me vetsinou spadne. Samozrejme se jeste muze rozbit auto cestou na letiste, a chce to casovou rezervu.

Korculalala
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 22.07.18 22:05

Myslím že to mají všichni, více nebo méně. Já jsem na nervy vždy strašně moc i celou cestu. Jezdíme autem na istrii. Nějakých 10 hodin. Mě to opadne ale až na místě.

večernice40
Kecalka 104 příspěvků 28.07.18 18:49
@Kaileee píše:
mám to úplně stejně, za každým kýchnutím hned vidím storno zájezdu, máme fakt drahé dovolené takže storno by byla spousta peněz, ale mamka mi vždycky říká že to tím jen přivolávám jak stresuju…
ono víš co, stejně to neovlivníme… ale tu noc před odletem fakt nemůžu spát a jsem většinou celou dobu na záchodě, jak s tím bojovat nevím, jedině kdyby mi někdo řekl až hodinu před odjezdem že jedeme pryč :mrgreen:

To jsi psala o mě ne?? Mám to přesně stejně, jiní se radují,že pojedou na dovolenou a já jsem jak cvok,přesně ty příznaky,co popisuješ.Vítej do klubu :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >