Cestovní ohřívač lahví - máte někdo?

1180
16.6.09 01:22

Cestovní ohřívač lahví - máte někdo ?

Ahoj, často vyrážíme s dětmi ven a tak by se hodil tento ohřívač:

http://caryfuk.cz/…hrivac-lahvi

nemáte ho někdo ? A jak jste spokojení ? Potřebuji to nejen na vodu na mléko, ale i na příkrmy. Na jakém principu pracuje, vím. Jen to neznám v této podobě pro děti :wink: A tak nevím, jestli to opravdu funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.6.09 12:04

Ahoj,
tak ja nic takoveho nikdy nepotrebovala. Stacila termoska s teplou vodou na mleko a jsme vzdycky nechali nekde ohrat v mikrovlnce. Ja osbne nejsem prilis zastance kazde „kraviny“, kterou vymysli, ze ji rodice urcite budou potrebovat.

jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.6.09 12:06

Pardon, vypadlo mi tam slovo PRIKRMY, ze jsme nechavali ohrivat v mikrovlnce.. :oops: :lol:
j

• Nahlásit
  • Citovat
22
16.6.09 12:08

My jsme měli jiný - Philips, koupený z druhé ruky, mohl se použít i v autě do zapalovače. Využili jsme jej pouze, když jsme někde cestovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
16.6.09 13:00

Ja si ohreju vodu do lahvi a dam do termoobalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
16.6.09 18:41

No, já to měla asi upřesnit :wink: Termosku sebou tahám, ale to mi řeší jen to mléko, ne příkrmy. V lese mikrovlnky nemají :wink: Když jedu někam na návštěvu, tak to taky neřeším, ale my vyrážíme na celodenní treky a to je pak ohřev oběda trošku komplikovaný. Není to kravina jen tak pro maminky, oni to opravdu používají horolezci nebo jeskyňáři, jen to vypadá trochu jinak - toť vše. Já se ptala, jestli s touto ohřívačkou má někdo zkušenost a ne na to, kde ohřát oběd nebo vodu pro mléko :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8755
21.6.09 23:19

Tak to me zaujalo, to by se nam take mohlo hodit a neznala jsem to. :) Ja zase potrebuju ohrivat odstrikane MM, to bych do mikrovlnky nedala (a navic presne tak - v lese ji nenajdu :wink: )
Skoda, ze se k tomu nevyjadril nekdo, kdo s tim ma zkusenosti. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1941
30.10.13 22:27

Znovu oživuji tuto diskuzi - mate nekdo zkušenost? vyraží s malym ven a nevim jak ohřívat mleko, jak dlouho vam vydrží mmleko v termoobalu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.10.13 22:29

@VercaV
mam termo obal Tommee Toppee a kdyz tam dam vodu po prevareni tak na tech 40 stupnu klesne az po 12hod (i dyl podle teploty venku).
nad ohrivackou do auta jsem dlouho uvazovala, ale nakonec nebyla zatim nikdy potreba, tak na nakup nedoslo.

PS: do lahvicky a termoobalu davam jen horkou vodu, tu pak na spravnou teplotu naredim studenou a pak az prisypu UM. slozitejsi, ale jistejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
30.10.13 22:38

Na termoobal taky počkám, ohřívačku jsme měli, bylo to super než mi přestala fungovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
195
30.10.13 22:40
@VercaV píše:
Znovu oživuji tuto diskuzi - mate nekdo zkušenost? vyraží s malym ven a nevim jak ohřívat mleko, jak dlouho vam vydrží mmleko v termoobalu?

Na ven jsem používala jsem tento: http://www.malvik.cz/…-Green-Brown

Naprostá spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
30.10.13 23:32

Žádný termoobal (taky jsem zkoušela…), malou termosku a půllitrovou lahev vody + dávkovač na mlíčko. Namixováno do minuty včetně mlíčka.

Nikdy jsem neměla strach, aby to nevychladlo moc. Tuším, že termoska byla 0,5 litru vroucí vody. Pokud jsme jeli dál, tak to vydrželo v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
vercik79
31.10.13 08:44

Ahoj, já používám na pití termosku s vodou a na jídlo termosku na jídlo - http://detske-lahve.heureka.cz/…a-plus-2013/. Právě proto, že často jíme v přírodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
13.7.14 20:20

Dobrý den, přemýšlím nad koupí cestovního ohřívače babymoov, jen by mě zajímalo na jakém principu to pracuje? V popisu je napsáno, že se deaktivuje vyvařením, tomu nějak nerozumím..Potřebovala bych ho na ohřev příkrmu třeba v lese, tak by mě zajímalo, jestli ho tam dám, nějak to zapnu, začne se to ohřívat a potom se to nějak vypne, nebo se to fakt musí vyvářet? :nevim: Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
7.11.14 13:07

Dle mého nejlepší termoska s teplou vodou, studená voda v lahvi a dávkovač. Jak už píšou maminy výše. Nejrychlejší. Jen teď používám ještě na lahev neoprenový obal, aby mlíko nevystydlo, než ho vdechne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama