Cestovní pas na počkání - máte zkušenost?

CokeLady
28.6.13 16:45

Cestovní pas na počkání - MÁTE ZKUŠENOST?

ASI MĚ RANÍ MRTVICE!!!

V pondělí odlétáme do Turecka a teď mi volala máma, že sestra (14 let) má plas platný jen do 16.7.2013, takže v řiti.

Volala jsem do cestovky, zda je nějaká možnost a prej ne, že buď stornovat toho člověka nebo vyměnit za jiného.

Někde jsem našla, že by to mělo být možná možné, ale nikde nic oficiálního.

NEMÁTE PROSÍM NĚKDO ZKUŠENOST? Jsem na tablety!!! Teď v pátek odpoledne už se nikam nedovolám… :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25163
28.6.13 16:53

Jestli letite tohle pondeli, tak pas nesezenete. U nas se pas blesk vydava do 15 dnu.
Sice mam pocit, ze ho kdysi udelali manzelovi z pondelka na stredu( jsem mala mestska cast), ale na pockani - to pochybuju.

Příspěvek upraven 28.06.13 v 16:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sanasana
28.6.13 16:55

No vystaveni pasu trva vetsinou 2 az 3 dny. TAkze pokud odletate v pondeli, tak to nejspis nestihnete.

• Citovat
  • Nahlásit
Imane
28.6.13 16:56

@CokeLady
Na počkání se pasy nedělají. Min.doba pro výdej je 15 dní, takže bohužel, myslím, že to je bez šance.

• Citovat
  • Nahlásit
CokeLady
28.6.13 16:58

Právě tohle všechno vím, na letišti musíme být v poledne… prostě zkušenost, zda to v nějakých případech nejde

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
CokeLady
28.6.13 17:10

Ještě dodám, že se jedná o Prahu, resp. Prahu západ, nefungujou někde o víkendu??

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1429
28.6.13 17:15

Ahoj, vidím že moc lidí zkušenosti nemá, já teda taky ne. Jen ti můžu poradit že tento, nebo minulý týden byl ve Snídani s novou nějakej chlap a právě povídal o všech tady těch možnostech ohledně pasů a cestování. Bohužel jsem to neviděla celé, starala jsem se o malou a tak, jediné co si pamatuju bylo, že do nějakých zemí musíš mít ten pas platný třeba ještě měsíc po návratu. Takže si myslím že tam tyto možnosti říkal taky, tak možná zkus pohledat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15811
28.6.13 17:30

@CokeLady já myslím že když paní na přepážce vysvětlíte, že ho opravdu nutně potřebujete, že v poledne vylétáte, tak že vám ho udělá, bude to trvat plus mínus hodinu, kdesi to i někdo psal, že to tahle udělal, stojí kolem 1500-2000kč. a je na půl roku tuším :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576
28.6.13 17:32

Já scháněla rychlopas pro děti. U nás se čeká týden :?
tak moc držim palce at to nějak vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
colafit
28.6.13 17:42
@pvmr píše:
@CokeLady já myslím že když paní na přepážce vysvětlíte, že ho opravdu nutně potřebujete, že v poledne vylétáte, tak že vám ho udělá, bude to trvat plus mínus hodinu, kdesi to i někdo psal, že to tahle udělal, stojí kolem 1500-2000kč. a je na půl roku tuším :think:

Tak u nás na úřadě se čeká tak 4 hodiny než přijdete na řadu :zed: :zed: Objednávací systém je zabrán až do srpna. Fakt služba veřejnosti :zed: :zed:

Zakladatelce držím pěsti!

• Citovat
  • Nahlásit
15811
28.6.13 17:45

@colafit někdy ta čekačka je opravdu nekonečná, to taky vím :zed: snad jim to výjde, jinak ji budou muset opravdu vymazat ze seznamu :(
taky držím palce :! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77344
28.6.13 17:48

@colafit Tak třeba u nás tam nebyla ani noha, když jsem tam přišla :nevim: kdo ví, čím to je, nepředpokládám, že by měli nějak výrazněji jiné stavy úředníků.

EDIT: A nedalo mi to a zkusila jsem rezervaci a nabízelo mi ji to i na pondělí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
colafit
28.6.13 19:16

@j.a.n.i1 tak to závidím. Když jsem nechávala dělat pas dětem, tak byly volné termíny na červenec, takže jsem tam s dvěma dětmi čekala skoro 4 hodiny. No, za blbost se platí. Na vyzvednutí termín byl, takže t bylo super.

• Citovat
  • Nahlásit
13950
28.6.13 19:53

Ty voe tak to je na mašli 8o Je mi líto, ale myslím, že to nemá řešení :( U nás blesk pas za 5 dnů..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.13 20:05

Tak jsi v praze já vám stímto nepomůžu, jsem z moravy, ale má sestra je zaměstnaná na pasovém, tohle dělala známým (podobná situace),do 24hodin měli vystaveny 2pasy-decké(6let a 8let)tak asi záleží na dobrých známostech a jde všechno a neopomenu u cizích uvest uplatky, ale nemožné to není. tohle je hrozná situace. ještě jsem chtěla dodat radeji anonymně, z pochopitelných duvodu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat