Reklama

Jak dlouho trvá vyřízení cestovního pasu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laura215
Stálice 55 příspěvků 14.12.17 12:00
Cestovní pas - vyřízení jak dlouho?

Ahoj, moc prosím o radu. Dostala jsem nečekaně dárek zájezd do Egypta a nemam pas platný 6 měsíců po návratu, asi o měsíc to nevychází :( nevíte prosím, jak je to s tim rychlo pasem? Do kdy je hotovy? Odlet je 6.1… da se to stihnout? Moc díky za radu

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62928 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 12:14

@Laura215 DO 6.1. by se myslím dala stihnout i klasika… ale je otázkou zda to chceš riskovat.

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 14.12.17 12:41

Rychlo pas do Egypta NEPLATÍ - pozor na to

Laura215
Stálice 55 příspěvků 14.12.17 12:43

@jancabr Ja myslim ze platí, ted je nově rychlopas stejný jako normalni na 10 let, proto ho i zdražili, pry uz ted stojí 4000 namísto 1500.

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 14.12.17 12:58

Aha, teď to hledám, informace nikde žádný oficiální, natož aktuální. Hlavně jestli chcete odletět, tak to začněte řešit hned. Teď naštěstí není sezóna, kdy všichni nutně řeší pas, takže vám to vyřídí rychleji, než v klasické lhůtě. My měli pas na podzim hotový asi za 16 dní.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 14.12.17 13:05
@Laura215 píše:
@jancabr Ja myslim ze platí, ted je nově rychlopas stejný jako normalni na 10 let, proto ho i zdražili, pry uz ted stojí 4000 namísto 1500.

přesně tak, je to drahé jak sviňa, ale už mají stejnou platnost jako ostatní.

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 14.12.17 13:20

Jo, tak je to tak. Máte pravdu. Konečně se mi podařilo dohledat třeba tady: https://jenprocestovatele.topzine.cz/…te-do-tydne/
Mám cestovní agenturu a snažím se vše kolem toho sledovat. Je toho však mrtě a stále se něco mění. Dozvím se třeba informaci, že je změna a je potřeba pas platný tak a tak, ale tyhle oficiální úřední informace vám nikdo jen tak neřekne. Tak se omlouvám za mylnou informaci.

Laya
Kelišová 6479 příspěvků 14.12.17 15:32

Já nechávala dělat pas dětem, byli jsme tam 20.11. datum vystavení pasu je 21.11. a na úřadě byl 29.11.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >