Jaké cestovní pojištění pořídit na Bali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Letty33
Povídálka 14 příspěvků 17.01.19 09:32
Cestovní pojištění Bali

Zdravím :mavam:
Chtěla bych se zeptat zanedlouho vyrážím na dovolenou na Bali potřebuji si sjednat cestovní pojištění (nejspíš i zahrnující rizikové sporty) jakou pojišťovnu zvolit? Už jsem bezradná na všechny se jen nadává. :nevim:

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 17.01.19 09:36

Osobně docela ráda pojišťuji u Allianz nebo u Kooperativy. Chápu správně, že jedeš sama a jde ti o základní pojištění a chceš tam k tomu mít pojištěné navíc rizikové sporty? :think:

Letty33
Povídálka 14 příspěvků 17.01.19 09:42
@Kotatko03 píše:
Osobně docela ráda pojišťuji u Allianz nebo u Kooperativy. Chápu správně, že jedeš sama a jde ti o základní pojištění a chceš tam k tomu mít pojištěné navíc rizikové sporty? :think:

Jedu se skupinou přátel, ale každý si sjednáváme pojištění sám. :) Ano, protože je dost možné že budu chtít vyzkoušet třeba surfing a ten v základním pojištění nebývá.

Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 17.01.19 09:45
@Letty33 píše:
Jedu se skupinou přátel, ale každý si sjednáváme pojištění sám. :) Ano, protože je dost možné že budu chtít vyzkoušet třeba surfing a ten v základním pojištění nebývá.

ještě mi napiš na kolik dní. Odpoledne ti na to zkusím kouknout :)

Terkapali
Ukecaná baba ;) 1604 příspěvků 17.01.19 09:48

Já když takhle cestují tak jedině Allianz

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 17.01.19 10:48

Kooperativa ,na Bali nás okradli a pojišťovna nám zaplatila skoro vše. Akorát musíš dovézt papír od policie ,ze tě okradli.

Letty33
Povídálka 14 příspěvků 17.01.19 12:44
@Kotatko03 píše:
ještě mi napiš na kolik dní. Odpoledne ti na to zkusím kouknout :)

16 dní :)

Letty33
Povídálka 14 příspěvků 17.01.19 12:45
@Enicka píše:
Kooperativa ,na Bali nás okradli a pojišťovna nám zaplatila skoro vše. Akorát musíš dovézt papír od policie ,ze tě okradli.

Jak se Vám to stalo??? 8o

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 17.01.19 16:42

@Letty33 Vykradli nám vilu ,ve které sme bydleli.

Letty33
Povídálka 14 příspěvků 18.01.19 11:39
@Enicka píše:
@Letty33 Vykradli nám vilu ,ve které sme bydleli.

Ježiši, no trochu jste mi nahnala strach, taky budeme ve vile…A co pasy, kreditky atd. zůstalo vám to?

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 18.01.19 22:27

Ne to neměj strach ,my měli akorát smulu.Bydleli jsme u kamaráda a ten tam mel zaměstnance a první nám začali chybět po troše peníze z kufru. Tak jsme nastražili kameru co jsme měli a tu nám ukradl taky :) Asi ji našel pacholek jeden :) Je to ale moje chyba ze sem si ten kufr nezamykala. .jenže koho by napadlo ze nám to bude po troše brát. Pojišťovna nám zaplatila kameru ,peníze se nedali nijak zjistit kolik nám vzal.Ale jinak to tam bylo krásné a klidné bych jela znovu.Takže se neboj ,proste sme měli smůlu. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >