Cestovní pojištění pro těhotné - poradíte?

150
4.8.05 15:12

Cestovní pojištění pro těhotné - poradíte?

Znáte někdo pojišťovnu, která mě pojistí v Evropě na běžné turistické cestování, když budu v době cesty ve 28. týdnu?
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
4.8.05 15:22

Tak bych si tipla, že žádná!

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.8.05 15:29

Tebe pojišťovna určitě pojistí, ale nenarozené mimi tuším že ne a tak když by se např. narodilo předčasně musela by jsi platit za péči o mimi sama což levné určitě není.

• Nahlásit
  • Citovat
150
4.8.05 15:44

prave, ze jsem zatim narazila jen na to, ze mne pojisti do 24. tydne. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
4.8.05 15:54

tak to se celkem divim, ze te vubec pojisti. Budes jezdit i mimo EU? v EU by to mohlo byt v pohode, ale mimo …? Ja prave co slysela, tak tehotny ze pojistovat nechteji, teda pojisti te, ale ne jako tehotnou (to mimi).
Bamla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
4.8.05 16:19

Jojo do Chorvatska. Budu 27. tyden + x dni. Nasla jsem ted jeste jednu pojistovnu, ktera podle sveho webu pojistuje do 28. tydne, ale nevim jestli vcetne a hlavne jejich formulace, ze se pojisteni nevztahuje na porod ci komplikace s porodem pokud nejde o ohrozeni zivota matky nebo ditete. To tedy podle mne do 28. tydne jde vzdy. Kazdopadne pokud nekdo znate nejakou pojistovnu a mate ji v tomhle smeru overenu tak budu rada za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
4.8.05 18:20

Ahoj,
sorry, ale obávám se, že všechny pojišťovny to mají takto.

Žádná si „nelajzne“ proplácení možného porodu v zahraničí. Stačí na netu pojišťoven omrknout články ve smlouvě „Výluka z pojištění“ - tady píší, že neproplatí nic, co se týče vyšetření ke zjištění těhotenství, interupce, jakékoliv komplikace spojené s rizikovým těhotenstvím a vyšetření jakékoliv komplikace po šestém měsíci těhotensví, porod.........

Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
4.8.05 21:47

Ahoj,
jsem v 35. tydnu a ve 34. tydnu jsem jela na zajezd do Polska na trhy.
Pro jistotu jsem se nechala pojistit u ceske pojistovny.
Bylo mi receno, ze pojistka se nevztahuje na samovoly predcasny porod, interupci… Ale pokud by vlivem nehody bylo nutne v zahranici provest porod ci potrat, v tomto pripade se pojistka da uplatnit. Ale pojistovna uhradi maximalne castku, ktera se hradi v CR. To znamena, ze vsechny vylohy navic, jdou na tvoje naklady. V nekterych zemich pry cini taxa v porodnici az 100 000 Kc/den.

Hodne stesti pri cestovani.

Sarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
5.8.05 08:45

Sarko,

diky za prvni povzbudive zpravy. Verim, ze se v nejake pojistovne domluvim. Zkusim nejdrive tu ceskou ;).

fikova_aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
16.9.05 11:12

Tak jsem zjistila, ze cestovni pojisteni pojistovny Vitalitas - partnerska pojistovna OZP pojistuje do zacatku 28. tydne, coz mi krasne vychazi. Pojisteni se vztahuje na komplikace s tehotenstvim ohrozujici zivot matky nebo ditete. V pripade predcasneho porodu je pojisteno i dite. Nevztahuje se na osetreni napr. lepsim ultrazvukem apod. musi jit o ohrozeni zivota.
Treba se vam to nektere taky hodi jako informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
2.8.13 18:10

Ervpojistovna.cz
Pojisti do dvou mesicu pred planovanym terminem porodu=do sedmeho mesice jak maminku, tak i miminko!!!
JAKO JEDINA NA CESKEM TRHU!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
2.8.13 19:16

Je, to je super, ze aspon nekdo, ja chci jet na konci 26.TT a vracim se v pulce 29.
Diky moc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
3.8.13 06:17
@kimovnik píše:
ja chci jet na konci 26.TT a vracim se v pulce 29.
Diky moc :mavam:

Jé, a kam jedeš? Já jedu skoro ve stejném týdnu jako Ty do Chorvatska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
5.8.13 21:25

My chceme jet do Italie, ja bych chtela videt Benatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama