Reklama

Cestovní pojištění, spolehlivá pojišťovna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leellaah
Kecalka 348 příspěvků 19.01.17 21:53
Cestovní pojištění, spolehlivá pojišťovna

Ahoj, po špatných zkušenostech s Axou hledám pojišťovnu, kde si můžu sjednat cestovní pojištění do US. Můžu se zeptat na Vaše zkušenosti, s kým jste byli spokojeni či naopak nikoliv? Která pojišťovna nemá problém s proplacením pojistné události? Děkuju moc! :mavam:

Reklama

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 35368 příspěvků 19.01.17 22:16

@leellaah já dělám veškeré cestovní pojištění u čsob pojišťovny, mají ho online a můžeš ho udělat klidně ten den, co chceš vycestovat, což my docela dost používáme, když se rozhodneme spontánně, že pojedeme na výlet.. ale zkušenost s plněním naštěstí nemám
Ono hodně záleží o tom, jak si ho nastavíš - dát adekvátní pojistné částky, pročíst si pořádně výluky z pojištění… to platí pro všechny :)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 19.01.17 22:41

My si dávali naposled od Uniquy(nebo jak se to skloňuje :oops: ) pojistnou událost jsme uplatňovali jenou, a bez problému, za 3 týdny peníze na účtu…ale šlo teda o ošetření synova zubního kazu za 10 eur no :mrgreen: proplatili v pohodě i poplatek za pohotovost. Na Slovensku. ale nevím, jestli u dražších událostí by to bylo stejný. pro nás bylo jejich rodinný pojištění i nejvýhodnější, takže za mě spokojenost

Titty
Echt Kelišová 8096 příspěvků 19.01.17 23:12

@leellaah prosím - jakou máš špatnou zkušenost s Axou? My se u nich v poslední době pojišťujeme na všechny dovolené i manžel na služebky. Dávám tedy ty dvě nejdražší varianty.

leellaah
Kecalka 348 příspěvků 19.01.17 23:41

Já měla tu druhou nejdražší… v září jsem si rozřízla prst a šla na 3 stehy do nemocnice… to šílený řešení, milion telefonátů… nahanění…, když jsem se dovolala, tak furt jakože řešili a nic. Na začátku, když se to stalo, tak jsem se jich jasně zeptala, zda mám účet zaplatit, řekli, že ne. Když jsem i osobně dojela na pobočku, nikdo mi nebyl schopnej pomoct, vůbec je nezajímalo, že mi chodilo 3 tisíce upomínek a volali mi z nemocnice. Úraz se stal 17. září a 6.ledna!!! mi napsal, že poslali šek. :zed: :zed: :pocitac: :pocitac: Samozřejmě ty telefonáty a benzín mi nikdo neproplatí a těch nervů! Nechci ani domýšlet, jak by řešili něco vážnějších, tady se jednalo o částku pouhých cca 60 000kč.

Titty
Echt Kelišová 8096 příspěvků 19.01.17 23:54

Tak to teda nic moc. :?
Mám zkušenost s pojišťovnou VZP, ale už je to hooodně dávno. Tam jsem si účet v cizině zaplatila, po návratu mi to okamžitě poslali na účet. Ale bylo to pár tisíc.

leellaah
Kecalka 348 příspěvků 20.01.17 00:05

X

Příspěvek upraven 20.01.17 v 00:18

leellaah
Kecalka 348 příspěvků 20.01.17 00:07

Tohle jsem psala na stránky AXy, když už jsem nevěděla kudy kam. Strašný, strašný a strašný. V US je ještě systém, že když něco nezaplatíš, tak si nejsi schopná vzít i hypotéku 5 let, kreditku a atd. Šílený.

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 20.01.17 04:09

Kdyz byl kamarad v US, zvrtl si kotnik a vsechno za neho vyridila pojistovna, byl pojisteny u Uniquy (nebo jak nekdo nade mnou pise, jak se to sklonuje ;)). Nasli mu, kam ma presne jit, a tam to domluvili, takze tam o nem vedeli a bylo to bez problemu.

Kdyz ja si oparila ruku, tak jsem volala na pojistovnu (Generali) a rekli mi, at nekam zajdu, ze mi to pak proplati…tak to jsem tu silenou bolest radsi prekousla…

Zdenka34
Povídálka 43 příspěvků 30.08.17 09:38

Za sebe mohu doporučit cestovní pojištění u oborové pojišťovny. Pokud jste u ní pojištěni mají i velké výhody pro své pojištěnce. Vše se dá sjednat online, takže nsuper. Mohu doporučit :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama