Cestovní polštářek na sezení po porodu místo kruhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mirejzr
Kecalka 490 příspěvků 24.02.14 22:20
Cestovní polštářek na sezení po porodu místo kruhu?

Ahoj,

chtěla bych požádat o radu. Kamarádka mi říkala, že nafukovací kruh na sezení v porodnici jí vadil, že hrozně vrzal při použití. Tak mě napadlo nevíte - nedal by se za stejným účelem použít takový ten cestovní polštář ve tvaru podkovy?

Mám doma asi 3 polštáře tohoto typu (http://www.zbozi.cz/?…) tak mě napadlo, jestli by se nedaly použít.

Předem děkuji za názory.

Mirka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24302 příspěvků 24.02.14 22:22

Asi se to bude hůř čistit, jestli ho zašpiníš od krve náhodou.
Ale já jsem nic takového nepotřebovala. Ani jsem si v porodnici /jídelně/ nevšimla, že by si některá nosila kruh na sednutí :D

Nikolacek
Závislačka 2527 příspěvků 24.02.14 22:22

Ano, ja ho mela, ptz jsem rodila v unoru a to se kruh nedal sehnat :lol:

FikuLenka
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 24.02.14 22:22

Nepotřebuješ žádný polštář, zas TAK to nebolí, aby se nedalo sedět :)

Tarinka
Echt Kelišová 8429 příspěvků 24.02.14 22:24

Já myslím, že by to šlo, já byla teda šitá vevnitř i venku a seděla jsem normálně, někde jsem teda četla, že je lepší to co nejdřív zatěžovat… ale jinak myslím, že by polštářek bejt mohl, no zkus si na něj sednout a uvidíš :) ale ten kruh je možná lepší, že je omyvatelnej :think:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 24.02.14 22:26

Víš co. Já si při prvním těhu pořídila věci, které mi byly doporučeny, nebo jsem spoustu věcí dostala… a teprve pak „na bojišti“ jsem zjistila, co mi vyhovuje či nikoli. Hlavně spousta věcí se odvíjela vůbec od miminka jako takového. Připomněla se mi kamarádka, která si nastudovala všechno o kojení - a nemohla. Takže moje odpověď - určitě mohl, ale jak Ti bude vyhovovat - to prostě zjistíš, až to přijde. Jedenáct z deseti rodiček ti bude garantovat maximální pohodlí - a ty se zrovínka budeš trápit. A naopak. A za sebe - já rodila nakonec císařem. Neplánovaně. :nevim:

Nikolacek
Závislačka 2527 příspěvků 24.02.14 22:27

@FikuLenka No ja byla sita hodne, sedet jsem nemohla dlouho, a kdyz jsem to presedela na silu, praskl mi steh. Takze at si klidne zakladatelka ten polstarek poridi, muze se hodit.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67434 příspěvků 24.02.14 22:28
@Pipet píše:
Ale já jsem nic takového nepotřebovala. Ani jsem si v porodnici /jídelně/ nevšimla, že by si některá nosila kruh na sednutí :D

Mám stejnou zkušenost, nikoho jsem s kruhem nepotkala a to kolegyně z pokoje měla hodně těžký porod a byla sakra šitá…

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 24.02.14 22:29

Mě se stehy právě rozjely bych řekla na kruhu- víc se to šití napjalo, než když jsem seděla na jedný straně zadku :think:
Jinak asi by se použít dal :palec: Ale jak je psáno výš při zašpinění to bude horší

Verca1989
Echt Kelišová 9092 příspěvků 24.02.14 22:40

Jak píšou holky, určitě to půjde použít, jen kruh je lepší, že je omyvatelný.

Ale jinak souhlasím, taky jsem byla šitá a kruh jsem neměla, ani jsem neviděla nikoho s kruhem :D Seděla jsem holt jen na jedné půlce, v posteli jsem byla v pololehu a šlo to :) Den před propuštěním už to bylo úplně ok, jen mě to svědilo ale pak nás chtěli pustit domů a doktor mě při kontrole prohlídl tak dokonale, že jsem si nemohla sednout 3 týdny :pocitac: podle mě to půjde i bez kruhu, mě osobně to přijde zbytečné…

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 24.02.14 22:46

Ahoj!

Záleží na tom, jak moc budeš šitá (třeba vůbec).
Mně se hodil hlavně na cestu domů autem.

Vem si s sebou třeba ten polštářek a pak uvidíš, jestli ho budeš potřebovat a jestli bude vyhovovat. Kdyby ne, pověříš blízké, aby ti kruh obstarali. ;)

Mooonki
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 24.02.14 23:03

Já jsem teda kruh opravdu potřebovala a gratulovala si že jsem ho pribalila s sebou do porodnice. Možná bude vyhovovat i polštářek, musí se to zkusit.

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 24.02.14 23:05

Mne se teda na kruhu sedelo vyrazne lip nez bez nej, pouzivala jsem ho asi tyden, i kdyz bez nej by to samozrejme taky slo, ale s nim to bylo o dost lepsi :) Pokud uz ty polstarky mas doma, zkus si na to sednout (ja si to moc nedovedu predstavit, ale nikdy jsem nezkousela), kdyz to bude OK, tak proc ne, aspon si odskrtnes dalsi zbytecnou investici ;)

mary-jane
Kecalka 147 příspěvků 24.02.14 23:15

Na cestu domu autem to pro me bylo k nezaplaceni!! Mela jsem kruh a opravdu vrze, ale zase je pevnejsi nez ten polstarek;)

mary-jane
Kecalka 147 příspěvků 24.02.14 23:17

@Pipet to protoze ty, co ho potrebovaly, ani nevychazely z pokoje :) ja nemohla chodit ani sedet. V jidelne jsem nebyla ani jednou (ne, ze by bylo o co stat )

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama