Reklama

Cestovní postýlka - do jakého věku dítěte se využije?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 16.01.10 13:35
Cestovní postýlka - do jakého věku dítěte se využije?

Přemýšlím, zda pořídit cestovní postýlku. Do jakého věku dítěte jste jí využili? Vůbec nemám představu, od kolika let dětičky spí už v obyč. posteli. My moc necestujeme, jednalo by se o pár dovolených, tak přemýšlím, jestli se mi vyplatí jí pořizovat, nebo to zkusit vyřešit jinak. Díky za vaše postřehy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mamina86
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 16.01.10 13:39

do 3 let…myslim ze kdyz to mate jen na nake navstevy nebo na kratke dovolene tak v tom dite muze spinkat uplne normalne…

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 16.01.10 13:45

Taky počítám tak do 3 let. Malé je teď 2 a ještě se do velké postele rozhodně nechystáme. Teď už nepotřebuješ žádné závěsné lůžko pro novorozence a jiné vychytávky, tak koupíš levně. V JYSKU mívají v akcích za 800 Kč. Hledat hotel, kde se půjčuje zdarma, je dost omezující, a jakmile budeš platit téměř jakýkoliv poplatek za půjčení, už se ti vyplatí koupit levnou vlastní.

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 16.01.10 13:51

ahoj,
užili jsme moc. Taky bych řekla do 3 let, ale u nás to je i tím, že musel Maty přepustit sestřičkám (druhou jsme přikoupili). Využíváme na dovolené, víkendy u příbuzných či známých, půjčujeme, když je někdo u nás, kamarádkám na dovolené. Hodí se i pokud máte hlídající babičky, že jim přivezete dítko i s postýlkou (např. na odpoledne), dá se využít i pro malé mimi místo ohrádky nebo v bytě u babičky, kde není kde mimčo odložit, rozložíte v minutě. Nebo na rodinné oslavy taky super.
Dají se dobře koupit i z druhé ruky např. na mmb. Doporučila bych s bočním výlezem, aby se větší dítko z ní i samo dostalo, když např. je necháte spát u babičky, aby je ona nemusela tahat.

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.10 14:17

Pořád někudy jezdíme, takže jsme ji využili hojně. Na přespání na chatě, na dvou- třídenních výletech a na několika dovolených, do cca 2 a čtvrt. Pak se doma syn přestěhoval do velké postele, navíc ta naše cestovní nemá bohužel boční výlez a nějak to samo vyplynulo a přestali jsme ji s sebou vozit.

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.01.10 14:22

ahoj já jsem cestovní postýlku využila si dvakrát,, jinak vždy mimi spalo se mnou a tatínek se uskromnil :mrgreen:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 16.01.10 14:26

Hani ma tri roky a vyuzivame porad.-)

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 16.01.10 14:52

Dokud se vejde :lol: Ne vazne, je to dobra vec. Pokud do ni nechcete investovat horentni sumy, zakupte bazarovou, ktera vam jeste hodne sluzby udela. Samozrejme ze jde vzdycky spani „splacat“ i jinak, ale jak si na cestovni postylku zvyknete, tak ji budete pouzivat porad. Fakt se hodi.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 16.01.10 15:14

Tak my mame cestovni postylku u babicky ke ktere Emicka jezdi kazdy tyden.
Jinak bereme sebou a nebo hledame hotel kde postylky maji.
Jsou celkem za dobrou cenu a asi bych radeji investovala do nove nez koupila zanovni kde uz muze byt prolezela matrace atd.
Ale tusim ze tak do tri let ji pouzivam budeme.

pepro
Kelišová 5162 příspěvků 16.01.10 15:26

dokud se do ní vleze :-)
použáváme u tchýně, na dovolených, Přikoupili jsme obyč matraci z Ikey, aby bylo pohodlnější spaní.

Marpe
Extra třída :D 14999 příspěvků 16.01.10 15:39

Taky si myslím, že do 3 let. My ji máme od Baby-pointu a má nosnost asi 15kg. Využili jsme ji jak na dovču (do teď), tak i na návštěvy, když byla dcerka malé mimi.
A pokud je to první dítě, určitě se do budoucna neztratí :wink: .

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 16.01.10 17:11

Jé to je příspěvků :-) Moc děkuju za všechny vaše typy. Já tedy nějakou pohledám a koupím. Použitá by mohla být cenově výhodná, ale nová zase bude v záruce, tak to ještě promyslím, ale asi se fakt hodí.

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 16.01.10 18:51

Jé Marpe, teď jsem si všimla na tvém metříku, že máš termín porodu 27.4., jako se narodila naše Tonička :wink:

Romulda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.10 20:47

My využíváme cestovní postýlku hodně, na návštevy u babiček. Jinak by mi po obědě neusnul…

Marpe
Extra třída :D 14999 příspěvků 16.01.10 21:58
kolozubka píše:
Jé Marpe, teď jsem si všimla na tvém metříku, že máš termín porodu 27.4., jako se narodila naše Tonička :wink:

No jo, vidíš - já si ani nevšimla :lol: . Pěkná shoda :wink: už aby to bylo :lol: .
Dobrou noc :mavam: .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >