Reklama

Cestovní postýlka s pohodlnou matrací

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 21.07.11 17:44
Cestovní postýlka s pohodlnou matrací

Holky prosím nemáte tip na nějakou cestovní postýlku s pohodlnou matrací? :wink: Četla jsem že většina jich má tenké a tvrdé matrace :-?.

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 21.07.11 17:49

To si nějak neumím představit, jak by se ta plnohodnotná matrace rolovala? Tím pádem by to už nebyl úhledný balíček, ale poměrně velký krám, na převoz nepraktický. Většina těch postýlek má ovšem klasické rozměry, takže není problém do ní matraci např. v Ikey přikoupit. My to takhle měli u babičky, přeci jen to zabere méně místa, než kdybychom jí tam koupili klasickou postýlku…ale cestovat bych s tím nechtěla…

Dita01
Echt Kelišová 9819 příspěvků 21.07.11 17:51

já koupila tuhle

http://www.uzizalky.cz/detail.php?…

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14302 příspěvků 21.07.11 18:46

Myslim, ze na obcasne prespani pri cestovani ta puvodni staci. Pokud to chces misto klasicke postylky na doma, urcite dokup normalni(meli jsem to tak na chalupe), ma klasicke rozmery, jako do normalni postylky.

dianaa
Kelišová 6381 příspěvků 21.07.11 20:43

Zakladatelka dotazem asi myslí,že některé cestovní postýlky mají matraci úplně tenoučkou,třeba Hauck,co ted mají v Tescu,lehkým zmáčknutím jsem cítila dno a veškeré spoje v něm…a třeba Farlin,co má kámoška,má pěkně měkkou a silnější,taky by mě zajímalo,které patří mezi ty pohodlnější,aniž by se na dovču tahala matrace navíc :wink: a prcka bych třeba v té Hauck spát nenechala :think:

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14302 příspěvků 21.07.11 21:22

Aha, tak my mame celkem tri cestovni postylky a vsechny maji matraci stejnou… Lidl, Cam, posledni nevim, kdybyste me zabily… :wink: to jsem netusila, ze muzou mit ruzne… :nevim:

stika
Extra třída :D 12009 příspěvků 22.07.11 11:10

My mame hauck a ma tu tvdou tenkou, ale ja do ni dokoupila tu skladaci molitanovou. Malej na tom brecel a desne to sustilo.

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 22.07.11 13:40

Myslela jsem to tak jak napsala dianda :wink:.
Nechceme postýlku na nějaké časté spaní, takže dokupovat ještě matraci mi přijde zbytečné a zase na to hodně občasné spaní někde zrovna tak, když navíc máme malá auta a každý kousek místa dobrý…
diando myslela jsi tuhle? http://www.malvik.cz/…avesnym-dnem

dianaa
Kelišová 6381 příspěvků 22.07.11 16:53

Jo,jo,mají tuhle,ve žlutém,přišla mi o.k..Jen jsem tady někde vyčetla,že lepší je tmavá síťovina,že je to lepší na oči a líp se přes to kouká,tak asi zkusím nějakou takovou.

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 25.07.11 15:25
dianda píše:
Jo,jo,mají tuhle,ve žlutém,přišla mi o.k..Jen jsem tady někde vyčetla,že lepší je tmavá síťovina,že je to lepší na oči a líp se přes to kouká,tak asi zkusím nějakou takovou.

Já kvůli té tmavé síťce koupila tuto a je super i ta matrace je O.K. a finančně taky :-)

http://postylky.heureka.cz/…polohovanim/

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 25.07.11 15:27
Trojlístek píše:
dianda píše:

Já kvůli té tmavé síťce koupila tuto a je super i ta matrace je O.K. a finančně taky :-)ale ta tvá je krásná. Pultík, hračky :-)

http://postylky.heureka.cz/…polohovanim/

dianaa
Kelišová 6381 příspěvků 25.07.11 22:42

Díky za tip,vypadá dobře a to polohování je :palec:

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 01.08.11 17:29
dianda píše:
Díky za tip,vypadá dobře a to polohování je :palec:

Ahoj, nevím jestli už máš koupeno. Tuto cestovní postýlku jsem našla dnes. A líbí se mi tedy hodně a ta cena za to všechno :palec:
 http://www.ecipisek.cz/…/2/114/5360/

dianaa
Kelišová 6381 příspěvků 01.08.11 21:33

Vypadá pěkně,chtělo by to osahat matraci…Já ji budu kupovat až na podzim,tak asi už bez toho pultu a lůžka pro miminka… :think: budu muset prozkoumat,jakou mají ty závěsné lůžka nosnost a tak :wink: jestli se to ještě v 9 měsících používá :mavam:

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 01.08.11 21:53
dianda píše:
Vypadá pěkně,chtělo by to osahat matraci…Já ji budu kupovat až na podzim,tak asi už bez toho pultu a lůžka pro miminka… :think: budu muset prozkoumat,jakou mají ty závěsné lůžka nosnost a tak :wink: jestli se to ještě v 9 měsících používá :mavam:

Možná když tam zavoláš, tak snad řeknou jaká ta matrace je. Ale je pravda, že v 9-ti měsících už to závěsné lůžko nepoužiješ. Nám řekla prodavačka, že je do 9ti kilo. Ale to světýlko by možná nebylo k zahození. Bez malé lampičky si to v noci neumím představit. Otázka je jak svítí :think: No, jen jsem na tu postýlku narazila a chtěla jsem aby jsi o ní věděla :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >